kharkivmebel - інтернет-магазин якісних меблів

Харків

[email protected]

Сортувати:

Фільтри пошуку

Ціна
-
Результатів
0 од.

Оформлення вікна

У кожній кімнаті є вікна, які потребують декоративного оформлення. Для цього використовуються фіранки з карнизами чи сучасні світлозахисні системи у вигляді жалюзі або рулонних штор. Зустрічаються комбіновані композиції, у яких чудово поєднуються жалюзі та класичні штори. Якщо вам потрібно купити оформлення вікна, дизайнери запропонують широкий вибір готових рішень.

Навіщо потрібно оформляти вікно

Віконний отвір – це не просто декоративний елемент архітектурної композиції, а й додаткове джерело природного освітлення. Рухливі стулки та кватирки використовуються для вентиляції приміщення та терморегуляції, але прозоре скло створює дискомфорт для мешканців будинку чи квартири. Вранці денне світло заважає спати, увечері через вікна добре проглядається приміщення — жити в таких умовах складно. Якщо ви вирішили купити оформлення вікна в Україні, потрібно вирішити, з якими завданнями потрібно розібратися насамперед. Для захисту від сонячних променів можна використовувати легку фіранку, але таке полотно погано врятує від цікавих поглядів із вулиці.

Як вибрати оформлення для віконного отвору

Для декорування вікна можна використати класичне поєднання тюлю з карнизом або встановити сучасні сонцезахисні системи. Вибір багато в чому залежить від інтер'єру та переваг власника. Ви можете використовувати важкі портьєрні штори у вітальні чи спальні для захисту від сонця та світла, але такі конструкції не практичні у щоденному використанні на кухні.

Для дитячої підходять непрозорі рулонні штори, які повністю перекривають доступ світла і прості в управлінні. Дитина може забруднити або порвати фіранки, які спускаються нижче за підвіконня і часто заважають під ногами. На вікно у ванній краще встановити практичні жалюзі з алюмінію або пластику, тому що на тканинному матеріалі добре видно крапельки вологи.

У нашій компанії можна купити оформлення вікна в Україні, яке буде відповідати всім вашим вимогам. Ми пропонуємо широкий асортимент сучасних та традиційних рішень від різних виробників, тому в нашому каталозі є оформлення для будь-якої кімнати в будинку.