kharkivmebel - інтернет-магазин якісних меблів

Харків

[email protected]
Штори рулонні

Сортувати:

Фільтри пошуку

Ціна
-
Результатів
0 од.

Штори рулонні

Сучасні світлозахисні системи у вигляді рулонних штор – чудове рішення для інтер'єру у будь-якому стилі. Практичні системи не вимагають складного догляду, зручні у використанні. Різноманітність полотен дозволяє підібрати варіант оформлення для будь-якого приміщення. Якщо ви вирішили купити штори рулонні в Україні, ми розповімо, які зараз популярні системи.

Які штори купити

Рулонні штори є системою, в якій полотно намотується на трубу і управляється за допомогою підйомного блоку з ланцюжком. Виробники пропонують широкий асортимент полотен для рулонних штор.

  • Легкі та напівпрозорі фіранки. Якщо ви хочете поєднати традиційні портьєри із рулонними шторами, пропонуємо вибрати напівпрозору тканину. Таке полотно пропускає половину світла та утримує прямі промені сонця, тому вдень у кімнаті буде світло, але ніщо не завадить дивитися телевізор чи читати книгу.

  • Щільні тканини. Замість легких фіранок можна встановити рулонні штори із щільною тканиною, яка утримуватиме не лише прямі промені сонця, а й світло. Опустивши таку штору, ви можете виспатися вранці та закрити приміщення від цікавих поглядів.

  • Натуральні тканини. Рулонні штори з натуральних тканин добре виглядають у сучасному інтер'єрі, де важливо зберегти еко-стиль в оформленні. Джутове полотно або циновка пропускають багато світла, тому не зможуть захистити від сонця повністю.

Якщо ви хочете купити рулонні штори в Україні, важливо заздалегідь визначитися із типом кріплення для такої системи. Рулонні штори можуть кріпитися на стіну або стелю, а також на кожну стулку окремо. Варіанти з кріпленням на стіну або стелю повинні бути ширші за віконний отвір і перекривати його повністю, щоб у закритому вигляді надійно блокувати світловий потік. Рулонні штори з кріпленням на стулку встановлюються на вікно і кріпляться не тільки у верхній частині, але і в нижній. Таке рішення дозволяє відкривати стулку, не піднімаючи штору, і провітрювати приміщення, не залишаючи вікно відкритим.

У нашій компанії можна купити рулонні штори в Україні з кріпленням на стіну, на підлогу та на вікно. Ми пропонуємо якісну продукцію і регулярно поповнюємо асортимент полотен та фактур, так що ви легко підберете рішення для свого інтер'єру.