kharkivmebel - інтернет-магазин якісних меблів

Харків

[email protected]

Оплата і доставка

Оплата і доставка
Харків Мебель - ваш надійний партнер у створенні затишку вдома. Ми піклуємося про ваш комфорт, тому пропонуємо зручний, вигідний і безпечний сервіс.


Безкоштовна доставка - замовляйте на суму від 5000 грн. і отримуйте безкоштовну доставку в Харкові, а також по Харківській області при замовленні від 15000 грн.


Безкоштовна збірка - ми беремо на себе складну збірку шаф купе фабрики СІЧ м. Запоріжжя та меблів компанії Гербор.


Безкоштовна меблі - ми хочемо допомогти сім'ям, чий майно постраждало в результаті військової агресії російської держави в Україні. Тому повністю знімаємо торгову надбавку і готові організувати доставку по можливості. Крім того, звертаємося до вас з проханням - якщо вам потрібна допомога, зв'яжіться з нами. У нас на складі є деякі меблі, які ми готові віддати безкоштовно, щоб допомогти нашим людям.


Гарантія - на всю продукцію надається гарантія від 12 до 18 місяців, оскільки ваша впевненість у якості - наша головна задача.


Ми знаємо, що меблі можуть змінити ваше життя на краще, тому нашою метою є щасливі клієнти. Ми працюємо по всій Україні, співпрацюємо з провідними виробниками меблів та пропонуємо зручну доставку. Крім того, ми готові надати комплексний сервіс - доставку, збірку, гарантійне обслуговування. Наш інтернет-магазин - найбільший в Україні, і ми готові допомогти вам здійснити мрії. Ми пропонуємо оплату готівкою або безготівковим шляхом, а також можливість розстрочки або кредиту. Не задумуйтеся, де купити меблі - обирайте Харків Мебель і отримуйте комфорт у своєму домі. Чекаємо на вас!