kharkivmebel - інтернет-магазин якісних меблів

Харків

[email protected]
Жалюзі

Сортувати:

Фільтри пошуку

Ціна
-
Результатів
0 од.

Жалюзі

Якщо ви віддаєте перевагу практичним речам в інтер'єрі, пропонуємо замінити традиційні штори сучасними світлозахисними системами. Жалюзі часто використовуються в домашньому інтер'єрі, і правильний вибір матеріалу та системи допоможе створити атмосферу домашнього затишку. Якщо ви вирішили купити жалюзі в Україні, виробники запропонують багато рішень. Вибрати щось одне непросто, тому вам знадобляться наші рекомендації.

Які жалюзі вибрати для дому

За загальною назвою «жалюзі» маються на увазі всі сучасні сонцезахисні системи:

  • Вертикальні жалюзі. Полотно такої штори складається з вертикальних смуг, які скріплені внизу ланцюжком і переміщуються профільним карнизом. Смужки можуть бути з тканого матеріалу, натурального джуту, пластику та алюмінію. Головна особливість жалюзі полягає в тому, що ви можете відсунути смужки убік і відкрити повністю штору або повернути ламелі, впустивши в будинок світло.

  • Горизонтальні жалюзі. У такому полотні смужки розміщуються горизонтально, але принцип дії повторює особливості управління вертикальними жалюзі. Відмінна риса полягає в тому, що смужки набагато вже, але ви також можете підняти штору повністю або повернути смуги по осі.

  • Рулонні штори. Жалюзі такої категорії є суцільним полотном, яке згортається в рулон. Полотно можна забрати повністю або залишити відкритим лише половину вікна.

Крім стандартних систем, існують цікавіші варіанти, які виготовляються за індивідуальними розмірами. Наприклад, на пластикове вікно можна встановити рулонні штори, які кріпляться безпосередньо на стулку. Ви можете відкривати вікно, не піднімаючи штору, та регулювати висоту підняття полотна.

Як підібрати матеріал та відтінок

Якщо ви вирішили купити жалюзі в Україні, вам запропонують широкий вибір різноманітних відтінків та фактур. Найпростіше підбирати кольори, які повторюватимуть оформлення навколишнього простору. Безпрограшним варіантом у більшості випадків стане білий або молочний відтінок, він добре поєднується з будь-яким оточенням.

Іноді хочеться чогось незвичайного, таким покупцям виробники жалюзі пропонують купити штори з фотодруком. На полотні можна надрукувати будь-яке зображення, яким захочеться прикрасити інтер'єр.

Технології перенесення зображення гарантують довговічність та стійкість фарб.

У нашій компанії можна купити жалюзі в Україні в будь-якому стилі. Ми пропонуємо готові варіанти від різних виробників за вигідними цінами.