kharkivmebel - інтернет-магазин якісних меблів

Харків

[email protected]

Про нас

 Ласкаво просимо до нашого інтернет-магазину Kharkivmebel.com! Ми раді запропонувати вам тільки найкращі товари та послуги. Наша компанія зареєстрована торгова марка, що працює з 2010 року в галузі продажу та виготовлення меблів. Ми надаємо тільки високу якість товарів та обслуговування, щоб зробити покупку меблів максимально приємною для вас.


 Для зручності наших клієнтів ми пропонуємо безкоштовну послугу збірки та доставки особистим автомобілем компанії для деяких товарів, які можуть бути складні в збірці. Ми працюємо тільки з перевіреними постачальниками, які гарантують якість та надійність своїх виробів і підтверджують це сертифікатами якості.


 У нашому каталозі представлені різні моделі меблів, від класичних до сучасних, і ми завжди готові допомогти вам вибрати саме те, що підійде для вашого дому. Ми також прагнемо допомогти тим, чия власність постраждала в результаті військової агресії російської держави в Україні, і повністю знімаємо торгову надбавку та готові організувати доставку по можливості.


 Ми гарантуємо швидку та надійну доставку в будь-який регіон України, та професійну установку та збірку меблів на місці. Усі наші послуги надаються кваліфікованими спеціалістами, які мають багатий досвід роботи в даній галузі.


 Ми дотримуємось політики прозорості та відкритості, і надаємо юридичні документи реєстрації, гарантії на меблі та чесні ціни на всі наші товари. Наша команда завжди готова допомогти вам з будь-якими питаннями та підібрати меблі, які ідеально підійдуть для вашого дому. Ми також пропонуємо постійним клієнтам знижки та акції.


 Дякуємо вам за довіру та вибір нашої компанії. Ми завжди намагаємося надати вам найкраще обслуговування та якість продукції. Наша команда працює для вас і готова відповісти на будь-які ваші запитання.