kharkivmebel - інтернет-магазин якісних меблів

Харків

[email protected]
Штори

Сортувати:

Фільтри пошуку

Ціна
-
Результатів
0 од.

Штори

Текстильне оформлення вікна – важлива складова інтер'єру, тому до вибору штор та фіранок потрібно підійти серйозно. Правильно підібрані штори допоможуть підкреслити особливості інтер'єру, візуально розширюють простір та додають затишку. Більшість покупців стикаються з тим, що їм пропонують стандартні рішення для домашнього інтер'єру і не всіх влаштовує такий підхід. Якщо ви хочете купити штори в Україні, ми розповімо, як скласти оригінальну композицію та які тканини краще вибрати.

Як підібрати штори

Якщо ви хочете купити штори в Україні, потрібно розпочати з розрахунку розмірів конструкції. Ширина штор залежить від фактури матеріалу та від того, як ви хочете оформити вікно в інтер'єрі. За загальновизнаними стандартами ширина штор повинна бути вдвічі більшою, ніж віконний отвір, щоб текстильне оформлення красиво обрамляло вікно. У деяких випадках такі штори неможливо повісити, оскільки місця для встановлення широкого полотна може бути недостатньо.

Ширина залежить не тільки від розмірів віконного отвору, а й від густини тканини. Так, щільніші портьєрні тканини повинні бути ширші за вікно не більше ніж у два рази. Легкі фіранки або тюль можуть бути ширші за вікно в 3 або 4 рази – завдяки невагомій фактурі навіть масивна штора виглядає легкою і не захаращує інтер'єр. Дизайн текстильного оформлення для вікна залежить від типу обраної тканини, тому цей критерій є одним з найважливіших. Якщо вам потрібні штори для інтер'єру в класичному стилі, радимо вибрати оксамит або атлас. Такі тканини утворюють гарні складки та добре підходять для спокійних інтер'єрів у монохромній палітрі.

Другий розмірний параметр для штор – довжина полотна. Класичні текстильні композиції, що складаються з декількох шарів, краще виглядають при довжині підлоги. Короткі фіранки, які закривають тільки віконний отвір до підвіконня, добре підходять для невеликих приміщень та складного інтер'єру. Такі композиції краще складати з легких тканин чи полотен без яскравого контрастного візерунка.

У нашій компанії можна купити штори в Україні для приміщення в будь-якому стилі. Ми пропонуємо широкий асортимент полотен та тканин у різних стилях, тому ви легко зможете підібрати цікаве рішення для свого інтер'єру.