kharkivmebel - інтернет-магазин якісних меблів

Харків

[email protected]
Карнизи для штор

Сортувати:

Фільтри пошуку

Ціна
-
Результатів
0 од.

Карнизи для штор

Якщо ви вносите завершальні штрихи в інтер'єр, перед вами постає завдання заповнити простір оригінальними та функціональними елементами. До таких предметів входять карнизи для штор, які підбираються не тільки за стилістичними особливостями, але і за практичним призначенням. Якщо вам потрібно купити карнизи для штор в Україні, пропонуємо невелику інструкцію, як придбати карниз потрібної форми та типу.

Декоративний чи функціональний

Карнизи для штор можуть бути декоративними. Такі предмети відрізняються витонченим декором та певним стилем оформлення. Декоративна конструкція є штангою з масивними бічними елементами, які добре видно на тлі стіни. Функціональні моделі мають непомітне кріплення та не виділяються в інтер'єрі.

Якщо ви хочете купити карнизи для штор в Україні, які стануть частиною обстановки, вибирайте декоративні моделі. Такі вироби декоруються широкими стрічками у передній частині, які прикривають основну напрямну та приховують місце кріплення штори до карнизу. Функціональні моделі добре підходять у тих випадках, коли карниз встановлюється в стельову нішу, основна напрямна залишається непомітною.

Який карниз вибрати

Важливий критерій вибору – матеріал виготовлення. Виробники пропонують покупцям металеві чи пластикові вироби. Металеві карнизи – це важкі конструкції, які можуть використовуватись для важких полотен та портьєрних штор. Пластикові вироби можуть являти собою конструкції з рейковими напрямними та системою кріплення на натягнуту волосінь.

Карнизи підбираються під пропорції вікна – до ширини отвору додається щонайменше 20-30 см з кожного боку. Щоб направляюча не провисла під вагою штори, кожні кілька метрів встановлюється додатковий кронштейн для підтримки напрямної. Крім ширини, важливо враховувати діаметр штанги, тому що виробники пропонують широкий модельний ряд карнизів різного типу. У невелике приміщення краще придбати карниз зі штангою діаметром до 16 мм, оскільки масивні штанги від 30 мм будуть помітні на вікнах і візуально звузять простір.

У нашій компанії ви можете купити карнизи для штор в Україні за вигідними цінами. Ми допоможемо підібрати виріб потрібного розміру та розповімо про останні тренди.