kharkivmebel - інтернет-магазин якісних меблів

Харків

[email protected]

Сортувати:

Фільтри пошуку

Ціна
-
Результатів
0 од.

Більярди

На думку багатьох поціновувачів вишуканого відпочинку, більярд є головною розвагою аристократів. З цієї причини багато власників приватних будинків та шикарних котеджів обов'язково відводять одну кімнату в будинку під ігрову та встановлюють у ній столи для більярду. Цікава гра швидко затягує, і в неї можна грати як удвох, так і у великій компанії. Якщо ви хочете купити стіл для більярду в Україні, вам буде цікаво дізнатися, як вибирати меблі для такої ігрової кімнати.

Який стіл вибрати

Якщо ви хочете купити стіл для більярду в Україні, потрібно орієнтуватися на кілька важливих параметрів:

  • Розміри. Габарити столу залежать від розмірів приміщення, оскільки навколо ігрового простору має бути достатньо місця для вільного пересування. Необхідно виміряти приміщення та враховувати, що до довжини та ширини ігрового поля додається довжина кия та додатково не менше 10 см для зручного маневрування. До речі, необхідно враховувати розміри самого поля, але не брати до уваги ширину бортика.

  • Основа. Ігрове поле має бути гладким і мати рівну поверхню, щоб ніщо не заважало руху кулі. Зверніть увагу на те, що матеріал оббивки повинен бути досить міцним і мати хороші гігроскопічні властивості. При цьому важливе значення має не тільки матеріал оббивки, а й основа на який розташовано стіл.

  • Борт. Бортики ігрового поля виготовляються з дерева та обробляються спеціальною бортовою гумою. Для основного корпусу використовується міцна деревина, так як кулі пересуваються з високою швидкістю і на бортах не повинно залишатися вм'ятин від удару. Гума потрібна для того, щоб шар відскакував від бортика, тому для більярдних столів використовують спеціальні полімерні склади.

Більярдний стіл повинен бути міцним, тому що гра передбачає інтенсивні удари по кулях, що переміщуються з високою швидкістю. Одним із критеріїв стане тип гри, якій ви надаєте перевагу, тому що для різних варіантів більярду використовується певний інвентар. Наприклад, у російському більярді гравцям доводиться мати справу з важкими кулями, тому каркас столу та бортики мають бути виготовлені із міцного матеріалу.

Де придбати обстановку для ігрової кімнати

Якщо ви вирішили організувати вдома більярдну, необхідно ретельно спроектувати інтер'єр. Потрібно не тільки продумати освітлення, підібрати предмети, але й купити якісний стіл для гри. Найкраще звернутися до меблевого магазину, який співпрацює з відомими виробниками та може гарантувати високу якість пропонованої продукції.

У нашій компанії ви можете купити стіл для більярду в Україні за доступними цінами та організувати повноцінний ігровий простір у себе вдома. У каталозі представлені столи для різних видів гри. Наші консультанти допоможуть вибрати модель за вашими уподобаннями.