kharkivmebel - інтернет-магазин якісних меблів

Харків

[email protected]
Снукер

Сортувати:

Фільтри пошуку

Ціна
-
Результатів
0 од.

Снукер

Снукер - це ще один різновид гри в більярд, який вважається професійним видом спорту. Відмінна риса в тому, що вся дія проходить на досить великому ігровому просторі, але гравцям доводиться мати справу з маленькими кулями. Ця особливість робить снукер важким випробуванням для новачків, але професійні спортсмени здатні продемонструвати гарну та видовищну гру у снукер. Якщо ви вирішили організувати більярдну у себе вдома, потрібно вибрати місце для розміщення та купити стіл для снукера в Україні.

Як вибрати стіл для снукера

Якщо ви хочете купити стіл для снукера в Україні, важливо пам'ятати про основні вимоги:

Надійна та міцна конструкція. Під час гри невеликі кулі під час руху створюють вібрації, і конструкція столу має бути стійкою до таких навантажень. Якісні моделі виготовляють із твердих порід деревини, оснащують додатковими елементами для стабілізації з металу. Окремі фрагменти столу міцно з'єднуються спеціальними кріпленнями.

  • Підстава та сукно. Основна дія проходить на ігровому полі, тому до цієї частини столу потрібно придивитися дуже уважно. Насамперед, основа столу має бути з міцних та рівних плит. Найдорожчі моделі мають основу зі сланцевих плиток, але деякі моделі з ЛДСП також підходять для домашньої більярдної. Особливість снукера в тому, що ворс на сукні лежить в один бік, тому гравцеві доводиться ретельно розраховувати удар та напрямок.

  • Зовнішній вигляд. Більярдний стіл багато в чому стає головним елементом композиції в інтер'єрі, тому такі меблі повинні бути естетично привабливими. Більшість виробників столів для дому пропонують моделі з різьбленими ніжками та декоративною обробкою бортиків. Прикраси розташовуються таким чином, що не заважають під час гри, але з таким доповненням стіл виглядає солідніше.

Стіл для більярду повинен коштувати дорого, тому що подібні меблі прикрашають інтер'єр і є центральним елементом. Якщо ви хочете створити ігрову кімнату в дусі класичного аристократизму, вибирайте якісні моделі з дерева, які прослужать багато років та доповнять інтер'єр.

У нашій компанії можна купити стіл для снукера в Україні за доступною ціною. Ми пропонуємо продукцію відомих виробників та допоможемо вибрати меблі під особливості вашого інтер'єру.