kharkivmebel - інтернет-магазин якісних меблів

Харків

[email protected]
Російський більярд

Сортувати:

Фільтри пошуку

Ціна
-
Результатів
0 од.

Російський більярд

Російський більярд - це одна з варіацій гри, яка популярна у всьому світі. Незважаючи на те, що принципи гри в більярд залишаються однаковими в будь-яких версіях, параметри поля можуть змінюватися. Наприклад, стіл для російського більярду має стандартні розміри від 8 до 10 фунтів і набагато більше за аналогічний стол при грі в американську версію. Якщо ви вирішили купити стіл для більярду в Україні, важливо розуміти, що стіл повинен підходити під розміри кімнати. Ця гра передбачає постійне переміщення гравців навколо столу, і в кімнаті має бути достатньо місця для маніпуляції з довгим києм, щоб він не впирався у стіни.

Характеристики більярдного столу

Незважаючи на те, що виробництвом більярдних столів займаються різні компанії, основні характеристики таких меблів залишаються однаковими. Щоб купити стіл для російського більярду в Україні та не пошкодувати про покупку, потрібно враховувати кілька особливостей таких меблів:

  • Міцний та надійний каркас. Основа столу має бути міцною, тому більшість виробників використовують тверду деревину. Трапляються моделі, виготовлені з дерева у поєднанні з фанерою або МДФ. Такі столи будуть не менш міцними, ніж вироби з деревини, оскільки важливим критерієм є якість елементів кріплення. Вибирайте столи, в яких кріплення виготовлене із міцних сплавів, і окремі фрагменти кріпляться на болти без люфту, щоб вібрації не заважали грі.

  • Рівна основа без вм'ятин та нерівностей. Основа більярдного столу виготовляється з різних матеріалів – мармур, сланець або бетонопласт. На змаганнях використовуються столи з основою зі сланцю, тому краще віддати перевагу професійним моделям. Недорогі столи виготовлені з ЛДСП, але така основа може бути деформована при підвищенні вологості.

  • Рівне та міцне сукно. Важлива складова частина більярдного столу – це сукно, яке має бути міцним. Від якості матеріалу залежить гарний гуркіт кулі під час гри, тому сукно має бути щільним, мати жорсткий ворс та структуру плетива. Стандартом вважається матеріал, який на 20% складається з нейлону та на 80% з вовни.

У російському більярді використовуються важкі кулі, тому стіл для такої гри має бути міцним та надійним. Вибирайте моделі з твердих порід деревини, з надійними гумовими бортиками та щільним ворсистим сукном.

У нашій компанії ви можете купити стіл для російського більярду в Україні, щоб організувати вдома класичну ігрову кімнату. Ми пропонуємо якісні вироби від відомих виробників та допоможемо вибрати стіл, який ідеально впишеться в інтер'єр вашого будинку.