kharkivmebel - інтернет-магазин якісних меблів

Харків

[email protected]
Пул

Сортувати:

Фільтри пошуку

Ціна
-
Результатів
0 од.

Пул

Американський варіант гри в більярд отримав назву пул, і для такої розваги вам знадобиться спеціальний стіл. Грати в пул на столі для російського більярду неможливо, тому що американська версія гри потребує меншого простору. Якщо ви вирішили купити стіл для пулу в Україні, наші експерти розкажуть, як правильно вибрати такий стіл та на що звернути увагу при покупці.

Вибираємо стіл для пулу

Насамперед, слід враховувати, що стіл для пула має менші розміри, ніж аналогічний для російського більярду. У середньому розміри столу для пулу не повинні перевищувати 9 футів, мінімальні габарити – 7 фунтів. Крім розмірів, варто звернути увагу на такі особливості:

  • Матеріал виготовлення. Столи для пулу роблять із дерева, найчастіше використовуються дуб, ясен або бук. Недорогі варіанти можуть бути з дерева та МДФ, але вони часто створюють вібрацію та заважають грі. Краще вибрати стіл із натурального дерева зі складною системою кріплення для придушення вібрацій.

  • Характеристики основи. Важливим критерієм столу для більярду є якість основи, яка має бути ідеально рівною. У професійних моделях використовуються плити сланцю завтовшки 45 мм, так як товсті плити гасять вібрації при русі кулі. Якщо ви хочете купити стіл для пулу в Україні для домашнього використання, можна вибрати моделі з плитами ЛДСП завтовшки від 16 мм.

  • Тип системи кріплення. На надійність меблів впливає тип системи кріплення, так як стіл складається з декількох окремих частин. Найнадійнішим вважається шульцевський метод, коли кріплення встановлюється в глибокі пази, і деталі стягуються болтами з обох боків. Найпростіший спосіб, що часто застосовується у недорогих моделях – з'єднання за допомогою дерев'яного бруска.

Більярдний стіл має бути не лише міцним, а й естетично привабливим. Деякі виробники пропонують моделі з багато прикрашеними ніжками та складним декором у нижній частині. Якщо ви хочете, щоб ваша ігрова кімната виглядала як справжня більярдна, вибирайте відповідні меблі.

У нашому каталозі представлені більярдні столи від відомих виробників, і в цьому розмаїтті ви знайдете щось цікаве для свого будинку. Якщо ви хочете купити стіл для пулу в Україні, консультанти допоможуть вибрати міцні та красиві меблі.