kharkivmebel - інтернет-магазин якісних меблів

Харків

kharkivmebelinfo@gmail.com

Сортувати:

Фільтри пошуку

Ціна
-
Виробник
Довжина, мм
Висота, мм
Наповнення подушок
Результатів
6 од.

Висота, мм: 300

Довжина, мм: 400

Подушка 30x40.
514 грн.

Висота, мм: 400

Довжина, мм: 400

Подушка 40x40.
514 грн.

Висота, мм: 650

Довжина, мм: 650

Подушка 65x65.
609 грн.

Висота, мм: 800

Довжина, мм: 800

Подушка 80x80
992 грн.

Текстиль

Затишок у будинку створюється за допомогою дрібниць, і текстиль відіграє не останню роль в інтер'єрі. Різні текстильні предмети використовуються за прямим призначенням та вносять акценти у стандартні композиції. Якщо ви вирішили купити текстиль в Україні, але не знаєте, що знадобиться, ми розповімо, з чого почати.

Який текстиль потрібний в інтер'єрі

Залежно від призначення кімнати підбираються текстильні речі, необхідні для створення затишку в повсякденності. Ось кілька прикладів, який текстиль вітається в інтер'єрі:

  • Дивани. Якщо ви хочете зробити м'який куточок затишним, використовуйте різноманітні подушки. Деякі види таких подушок можна використовувати для сну, інші виконують лише декоративну функцію.

  • Рушники. У ванній нагоді м'які рушники, щоб ви могли витерти руки і тіло після душу. Кухонні рушники мають жорсткішу структуру і можуть використовуватися для того, щоб брати гарячий посуд.

  • Покривала. На дивані добре виглядатиме тепле і пухнасте покривало, за допомогою якого можна внести незвичайний акцент в інтер'єр. Аналогічний текстиль використовується у спальні для того, щоб захистити постільну білизну від забруднень.

  • Текстильний інтер'єр. Якщо ви створюєте інтер'єр у стилі провансу, рекомендуємо купити текстиль в Україні, який підкреслить стилістичні особливості кімнати. Наприклад, комод можна прикрасити гарною ажурною серветкою, щоб підкреслити сільський стиль інтер'єру.

Вибираючи текстиль для дому, краще орієнтуватись на свій смак, але купувати якісні вироби. Рушники низької якості швидко витончуються і втрачають привабливий зовнішній вигляд, так що подібні вироби тільки псуватимуть загальне враження від інтер'єру. До речі, інтер'єрні об'єкти з текстилю можна використовувати для зонування та акцентування. Так, великий кутовий диван за допомогою подушок можна поділити на кілька зон.

У нашій компанії можна купити текстиль в Україні, який буде одночасно практичним та привабливим. Ми пропонуємо продукцію від різних фабрик та ретельно відстежуємо всі сучасні тренди, тому в нашому каталозі ви обов'язково знайдете оригінальні речі для дому.