kharkivmebel - інтернет-магазин якісних меблів

Харків

[email protected]

Сортувати:

Фільтри пошуку

Ціна
-
Результатів
0 од.

Комплектуючі для кухні

Сучасні кухонні меблі відрізняються від предметів обстановки, які прикрашали будинки кілька десятків років тому. Меблі перестали бути декоративним елементом і перетворилися на практичні предмети обстановки, які спрощують приготування їжі. Якщо ви вирішили купити комплектуючі для кухні в Україні та зробити інтер'єр зручнішим, пропонуємо ознайомитись з основними елементами такої категорії.

Які комплектуючі потрібні на кухні

Головні фурнітурні елементи для кухонного гарнітуру - різноманітні підйомні та висувні механізми. Основне призначення полиць і ящиків полягає у зберіганні посуду та кухонного начиння, тому найзручніше використовувати прості механізми відкривання. Верхні шухляди оснащуються спеціальними рухомими конструкціями з фіксаторами, щоб ви могли користуватися ними та не доводилося утримувати двері на вазі. Для висувних ящиків використовуються рейкові механізми, завдяки яким збільшується вантажопідйомність каркаса, і відкриття не вимагає зусиль.

Крім фурнітури, в кухонному гарнітурі обов'язково повинні бути корисні дрібниці:

  • сушарки для посуду – вимиті тарілки та кухлі зручніше складати на спеціальну решітку, щоб із них стікала вода;

  • відра для сміття – під час приготування їжі утворюється сміття, і зручніше складати його у місткий кошик, який легко сховати за стильним фасадом;

  • рейлінги - кухонне начиння можна розвісити на гачках, але краще використовувати для цього металеві напрямні-рейлінги.

Крім корисних дрібниць, в гарнітурі повинні бути мийка і зручна робоча поверхня, яка швидко відмивається від будь-яких забруднень і не вимагає спеціального догляду. Якщо ви хочете створити стильний інтер'єр, де зручно готувати будь-які страви, вам обов'язково потрібно купити комплектуючі для кухні в Україні.

Як організувати стильний робочий простір

Деякі елементи можна придбати окремо і доповнити ними гарнітури, які вже встановлені у вас вдома. Різноманітність фурнітури та комплектуючих елементів радує уяву, і в магазинах можна знайти мийки різних форм та розмірів, оригінальні системи зберігання та традиційні рейлінгові напрямні.

У нашій компанії ви можете купити комплектуючі для кухні в Україні за доступними цінами та створити інтер'єр, який радуватиме око та залишатиметься практичним у використанні. Якщо ви не знаєте, який елемент більше підійде для гарнітуру, звертайтеся до консультантів магазину, і вони допоможуть підібрати корисне наповнення для вашого інтер'єру.