kharkivmebel - інтернет-магазин якісних меблів

Харків

[email protected]
Мийки

Сортувати:

Фільтри пошуку

Ціна
-
Результатів
0 од.

Один із головних елементів на кухні – це мийка

, тому що під час приготування їжі потрібен постійний доступ до чистої води. Продукти харчування перед приготуванням необхідно помити та очистити, посуд після їди також потребує миття, так що без зручної та практичної раковини не обійтися. Якщо ви хочете купити мийку в Україні, важливо вивчити всі особливості такого елемента та вибрати оптимальний варіант для свого будинку.

Головні критерії вибору

Мийка - це обов'язковий аксесуар у кухонному інтер'єрі, тому в магазині можна знайти вироби всіх форм та розмірів. Для того щоб купити мийку в Україні та не шкодувати про вибір, радимо заздалегідь вивчити основні характеристики та визначитися з вимогами:

  • Матеріал виготовлення. Мийки виготовляються з нержавіючої сталі, кераміки та штучного каменю. Кожен матеріал має свої особливості, і в залежності від стилю кухонного гарнітура підбираються комплектуючі елементи в певному стилі.

  • Розміри. Мийки можуть бути маленькими, в такій ємності міститься трохи посуду. Більш місткі варіанти підходять для чищення глибоких каструль, можна знайти варіанти з двома окремими секціями для миття продуктів та посуду.

  • Форма. Форма мийки підбирається під особливості гарнітура, так як вона повинна бути не ширша за стільницю.

Головним критерієм залишається матеріал виготовлення, але останнім часом впевнено лідирують мийки зі штучного каменю. Вони добре виглядають, легко миються і не втрачають кольору після тривалої експлуатації.

Як купити якісну мийку

Якщо ви вирішили купити мийку в Україні, радимо переглянути якомога більше варіантів та порівняти різні моделі між собою. Підібрати корисні комплектуючі для кухні найпростіше в онлайн-магазині, де ви можете переглянути каталог та вибрати модель, яка буде відповідати всім вашим вимогам.

Для зручності покупців ми докладно описали кожну модель, а якісні фотографії точно передають відтінок поверхні. Якщо у вас виникають сумніви, можна звернутися до консультантів магазину та вислухати поради професійних дизайнерів.