kharkivmebel - інтернет-магазин якісних меблів

Харків

[email protected]
Стільниці

Сортувати:

Фільтри пошуку

Ціна
-
Результатів
0 од.

Головна робоча поверхня на кухні - стільниця

, тому що саме на цьому предметі обстановки ми готуємо їжу або обідає кожен день. У сучасному кухонному гарнітурі така поверхня створюється за допомогою додаткового елемента, який встановлюється на нижні ящики і має єдине ціле з меблевим комплектом. Якщо ви хочете купити стільницю в Україні, в будь-якому магазині вам запропонують широкий вибір таких предметів, тому до покупки потрібно поставитися уважно.

Як вибрати якісну стільницю

Головна особливість стільниць – мінімум швів. Робоча поверхня є суцільним полотном з гладким і вологостійким покриттям. Стільниця повинна складатися з одного фрагмента, рідше з декількох, оскільки шви призводять до псування меблів.

Якщо ви хочете купити стільницю в Україні, зверніть увагу на основні вимоги до такого предмета:

  • несприйнятливість до вологи;

  • зносостійкість;

  • стійкість до перепадів температур;

  • практичність у догляді;

  • міцність верхнього шару, що не допустить появи подряпин.

Стільниця приймає на себе основні навантаження під час приготування їжі, тому матеріал має бути міцним і не реагувати на тепло, холод чи часті контакти з водою.

Де придбати якісну стільницю

У нашому магазині можна купити стільницю в Україні будь-яких розмірів та стилів, тому що ми пропонуємо продукцію різних виробників. Наші фахівці уважно перевіряють кожен виріб, який потрапляє до каталогу, і покупцям пропонують лише якісні та безпечні предмети.

Якщо ви розгубилися у різноманітності та не знаєте, як підібрати стільницю, звертайтеся до консультантів магазину. Фахівці допоможуть вибрати модель потрібної товщини, підкажуть найстильніші забарвлення та пояснять різницю між матеріалами.