kharkivmebel - інтернет-магазин якісних меблів

Харків

[email protected]
Гарнітури модульні з масиву

Сортувати:

Фільтри пошуку

Ціна
-
Результатів
0 од.

Меблі з масиву

- це красиві та довговічні предмети обстановки, які прикрашатимуть будинок багато років. Якщо ви хочете створити класичний інтер'єр, радимо купити вітальню із масиву в Україні. Такий гарнітур привертатиме всю увагу, і на його основі можна створити класичний стриманий та елегантний інтер'єр.

Яку породу деревини вибрати

Головне питання при виборі меблів з масиву полягає в сорті деревини, тому що кожна порода має свої особливості. Якщо ви хочете купити вітальню з масиву в Україні, виробники запропонують широкий асортимент меблів із різної деревини: від простої сосни до екзотичного бразильського горіха. Ми розповімо, чим сорти відрізняються один від одного і чому так важливо вивчити характеристики деревини:

  • Дуб. Цінується за міцність, тому такі меблі прослужать багато років і не буде деформуватися або псуватися. Відмінною особливістю є світлий відтінок із яскравим візерунком поверхні, але сучасні дизайнери пропонують меблі з дуба у різних колірних рішеннях.

  • Сосна. Поширені в меблевій промисловості, меблі з такого матеріалу за багатьма характеристиками схожі на дубові. Однак соснова деревина відрізняється меншою міцністю і нездатна протистояти руйнуванню під впливом вологи.

  • Бук. Букові меблі відрізняються оригінальним малюнком на поверхні, які складно не помітити. Такі комплекти коштують дешевше за дубові, але за своєю міцністю бук не поступається дорогим сортам.

Якщо ви хочете купити вітальню із масиву в Україні, варто звертатися до офіційних представників меблевих фабрик. Подібні предмети обстановки мають великий попит, тому деякі недобросовісні виробники видають вироби з дерев'яних плит за меблі з масиву. До того ж важливим аспектом довговічності є правильність обробки деревини, і не всі виробники меблів дотримуються встановлених правил. Гарантувати високу якість можуть тільки великі меблеві фабрики, які цінують свою репутацію і дотримуються всіх технологічних стандартів.

У нашій компанії представлена ​​продукція фабрик, які заслуговують на довіру, тому ви можете не сумніватися в якості запропонованих меблів. Ми ретельно перевіряємо кожен виріб перед тим, як надіслати його замовнику, та можемо надати всі сертифікати відповідності на кожен комплект у каталозі.