kharkivmebel - інтернет-магазин якісних меблів

Харків

[email protected]
ТБ-стійки

Сортувати:

Фільтри пошуку

Ціна
-
Результатів
0 од.

ТБ-стійка – більше простору у квартирі!

Якщо ви не хочете виділяти багато місця для телевізійної тумби, щоб не захаращувати простір, замість стандартних меблів можна вибрати ТВ стійку. Ця окрема категорія меблів, яка призначена для встановлення телевізора і може використовуватися тільки для цієї мети. Відмінна риса в тому, що телевізор встановлюється не на стільницю, а на спеціальну планку, не торкаючись поверхні. Якщо ви хочете створити сучасний та практичний інтер'єр, пропонуємо купити ТВ стійку в Україні у нашому магазині. Ми розповімо, у чому плюси таких меблів, та допоможемо вибрати відповідну модель для вашого інтер'єру.

Як вибрати стійку під телевізор

ТБ-стійка відрізняється тим, що в конструкції тумби передбачено спеціальний кронштейн для закріплення телевізора. При цьому кріплення виконане таким чином, що ви можете сховати всі кабелі під декоративною планкою, і телевізор виглядатиме як природна складова меблів. Якщо ви не хочете, щоб загальне враження від інтер'єру було зіпсоване неакуратними дротами, найкраще купити ТВ стійку в Україні та використати сучасні підходи до створення інтер'єрних композицій.

Нижня частина тумби може бути виконана у будь-якому стилі, але габарити конструкції рідко бувають більшими. Як правило, подібне рішення із підвісом телевізора використовується в моделях зі скляною стільницею, яку легко подряпати та пошкодити. За рахунок встановлення телевізора на стійці верхня частина тумби залишається не задіяною, і використовувати її для зберігання інших речей не рекомендується. Якщо в меблях використовується пластик або дерево, можна розмістити на стільниці іншу техніку або інтер'єрний декор.

Залежно від того, як ви збираєтеся використовувати тумбу, підбирається модель із певним наповненням. Так, у нижній частині тумби добре виглядають книги або диски, тому полиці можуть бути відкритими, щоб пошук потрібної речі не забирав багато часу. У моделях зі стійкою рідко використовуються закриті шухляди, так як подібне рішення псує загальне враження та надає меблям громіздкого вигляду.

У нашому магазині можна купити ТВ стійку в Україні, яка відповідатиме всім вашим вимогам і чудово доповнить інтер'єр вітальні. Ми допоможемо знайти модель, яка влаштує вас за якістю, наповненням, зовнішніми ознаками та вартістю.