kharkivmebel - інтернет-магазин якісних меблів

Харків

[email protected]
Триярусні

Сортувати:

Фільтри пошуку

Ціна
-
Результатів
0 од.

Багаторівневі ліжка – популярне рішення для дитячих кімнат, коли необхідно поселити в одному приміщенні кілька дітей. Поряд зі стандартними двоярусними моделями багато батьків купують дітям триярусні ліжка, які є повноцінними комплексами. У такій моделі передбачено кілька спальних місць, може бути окремий простір для ігор або навчальний куточок для виконання домашніх завдань. Однак подібні моделі відрізняються великими розмірами і важливо правильно підібрати модель під інтер'єр. Якщо ви вирішили купити триярусне ліжко в Україні, пропонуємо проаналізувати всі плюси та мінуси таких меблів.

Гідності й недоліки

Багаторівневі ліжка відрізняються від стандартних меблів тим, що одна конструкція складається з низки окремих фрагментів. Кожен елемент призначений для вирішення певного завдання, але всі частини об'єднані в один комплекс. Так, у ліжку може бути кілька спальних місць, розташованих один над одним, та окрема ніша для зберігання. Існують моделі, в яких усі три рівні віддані під спальні місця, таке ліжко розраховане на використання кількома дітьми одночасно.

Ви можете купити триярусне ліжко в Україні та для однієї дитини. У цьому випадку в кімнаті з'явиться повноцінний меблевий комплекс, де є спальне місце, куточок для навчання або ігор, а також додаткова система зберігання. Такі меблі мають безліч переваг, тому що ви можете не купувати інші меблі для облаштування дитячих. Ось тільки сам комплекс займатиме багато місця, і потрібно продумати його розташування наперед.

У нашому магазині можна придбати триярусне ліжко в Україні за вигідною ціною від виробників. Ми зібрали колекцію меблів, яка складається тільки з популярних моделей, і пропонуємо вам використовувати якісні меблі для облаштування дитячих меблів.