kharkivmebel - інтернет-магазин якісних меблів

Харків

[email protected]
Тенісні столи

Сортувати:

Фільтри пошуку

Ціна
-
Результатів
0 од.

Тенісні столи

Настільний теніс любимо багатьма, і в нього можна грати як у дачі, і у приміщенні. Для цього вам знадобиться спеціальний стіл, тому ми розповімо, як вибрати стіл для тенісу для вулиці та для будинку.

Стіл для тенісу на дачу

Якщо ви плануєте грати в теніс на вулиці, потрібен стол. Стандартні розміри становлять 274 см*115,2 см*76 см – ці габарити закріплені у міжнародних правилах. Однак для домашньої гри можна вибрати менший стіл, щоб спортивний інвентар не займав багато місця.

Перед тим, як купити тенісний стіл в Україні для вулиці, слід розуміти, що навколо ігрового простору має бути достатньо місця для вільного переміщення гравців. Для вуличного тенісу виробники пропонують усі погодні столи, в яких покриття поля зроблено з міцного та стійкого до погодних факторів матеріалу. Стільниці зазвичай виготовляють із алюмінієвого композиту, який зверху покривається меланіном. Можна знайти недорогі моделі зі стільницями з вологостійкої фанери та дорожчі варіанти зі штучного каменю.

Столи у приміщення

Якщо ви хочете купити тенісний стіл в Україні, зверніть увагу на аматорські моделі. Такий стіл відрізняється невеликою товщиною стільниці (16-19 мм), легкістю та доладною конструкцією. Для гри в приміщенні можна використовувати стіл зменшеного розміру, щоб не обмежувати себе у пересуваннях. Трапляються невеликі варіанти зі стільницями не більше 1 метра. Грати на такому столі в повноцінний теніс не вийде, тому що ігровий простір занадто маленький, але розважити себе або друзів за допомогою такої настільної гри цілком можливо.

У нашій компанії можна купити тенісний стіл в Україні, який стане чудовим придбанням для будь-якої родини. Ми пропонуємо аматорські та професійні моделі.