kharkivmebel - інтернет-магазин якісних меблів

Харків

[email protected]
Столи комп'ютерні на коліщатках

Сортувати:

Фільтри пошуку

Ціна
-
Виробник
Довжина
Висота
Глибина
Матеріал корпусу
Кількість шухляд
Матеріал стільниці
Кількість дверей
Напрямні
Результатів
2 од.

Висота : 750

Глибина : 500

Довжина: 700

Стіл письмовий МІНІ-ультра сонома
1 503 грн.

Висота : 750

Глибина : 500

Довжина: 700

Стіл письмовий МІНІ-ультра венге темний
1 503 грн.

Комп'ютерні столи на колесах

Мобільні меблі – відмінне рішення для невеликого офісу, тому що ви можете легко пересунути важкий стіл у будь-який кут. Коліщата часто використовують у комп'ютерних столах, такі меблі легше пересувати через невеликі габарити. Якщо ви хочете купити комп'ютерний стіл на коліщатках в Україні, вам буде цікаво, на що звернути увагу при покупці.

Чому варто придбати мобільний стіл

Декому здається, що робоче місце не повинно бути рухомим і комп'ютерний стіл не можна переставляти. У більшості випадків такий дизайн є традиційним, і масивні комп'ютерні столи з надбудовами та важкими тумбами стоять строго на одному місці. Однак у деяких приміщеннях краще використовувати мобільний варіант столу, щоб легко переставити його в інший кут. Такі ситуації індивідуальні і підходять лише тим, хто користується ноутбуком, а чи не стаціонарним комп'ютером.

Якщо ви вирішили купити комп'ютерний стіл на коліщатках в Україні, можна вибрати багатофункціональну модель. У такому столі передбачені висувні шухляди, які є частиною корпусу, і ви можете пересувати стіл разом із ними. Системний блок встановлюється на окремій нижній поличці, тому ви можете легко пересунути стіл з усією комп'ютерною технікою.

Як вибрати стіл на коліщатках

Тим, хто хоче купити комп'ютерний стіл на коліщатках в Україні, буде цікаво дізнатися, що виробники часто використовують такі додаткові елементи. Різні меблеві фабрики пропонують легкі та компактні столи на металокаркасі та зі скляною стільницею або важкі моделі з дерева з великою кількістю додаткових полиць та осередків.

Вибір комп'ютерного столу залежить від індивідуальних переваг, але є кілька загальних правил. Так, висота столу для дорослої людини має бути не менше 60 см, стільниця досить широка, щоб поставити на неї клавіатуру та монітор.

У нашій компанії можна купити комп'ютерний стіл на коліщатках в Україні та облаштувати сучасний робочий простір. Ми пропонуємо якісну продукцію відомих меблевих фабрик, так що ви знайдете відповідний варіант для свого інтер'єру.