kharkivmebel - інтернет-магазин якісних меблів

Харків

[email protected]
Шафи-гармошки

Сортувати:

Фільтри пошуку

Ціна
-
Результатів
0 од.

Відмінна особливість шафи-гармошки

полягає в тому, що дверцята таких меблів закриваються за типом гармошки. За рахунок такого рішення ви можете встановити велику шафу в маленьку кімнату та організувати сучасну систему зберігання. Якщо ви вирішили купити шафу-гармошку в Україні, потрібно враховувати особливості таких моделей.

Особливості конструкції

Шафа-гармошка відрізняється від стандартних моделей у візуальному плані, оскільки дверцята виконані у вигляді складної системи. Залежно від ширини полотна можуть складатися в одну або дві сторони, відкриваючи доступ до вмісту. Каркасна частина такої шафи виготовляється із міцних матеріалів, важка основа потрібна для того, щоб ви могли без проблем відчинити двері шафи. Полотна дверей виготовлені з легкого матеріалу, щоб їх відкриття не мало складнощів, і впоратися з такими дверима змогла навіть дитина.

Якщо ви вирішили купити шафу-гармошку в Україні, доведеться вибирати меблі не тільки за габаритами, але й за іншими критеріями. 

Виділяють кілька важливих характеристик:

  • Вид ручок. Оскільки дверцята відчиняються за принципом гармошки, особлива увага приділяється вибору фурнітури. У деяких моделях використовуються прості ручки, які кріпляться на самі двері, можуть встановлюватися приховані моделі, що становлять єдине ціле з полотном. Також можна придбати моделі із вбудованими замками, так що ви зможете замикати шафу у разі потреби.

  • Матеріал фасадів. Через особливості конструкції для виготовлення дверних полотен використовують легкі матеріали. Це може бути пластик, скляні плити чи ротанг. Популярністю користуються полотна комбінованого типу, у яких є текстильні чи шкіряні вставки.

  • Призначення. Залежно від того, куди встановлюється шафа і як вона використовуватиметься, підбирається внутрішнє наповнення. Для зберігання одягу та білизни в спальні або вбиральні підійдуть шафи зі стандартним наповненням у вигляді висувних ящиків, кошиків та містких полиць. Якщо ви хочете поставити таку шафу на кухні, зверніть увагу на моделі з глибокими полицями, щоб ви могли зберігати посуд.

У нашій компанії можна купити шафу-гармошку в Україні будь-якого типу та підібрати меблі, які відповідатимуть усім вашим вимогам. Ми співпрацюємо з відомими виробниками та пропонуємо широкий асортимент меблів у сучасному та класичному стилі.