kharkivmebel - інтернет-магазин якісних меблів

Харків

[email protected]
Розкладачка

Сортувати:

Фільтри пошуку

Ціна
-
Результатів
0 од.

Меблі з механізмом розкладачка в інтернет-магазині "Харків Меблі"

иван з механізмом розкладачка – це надійне та практичне рішення для сучасного будинку. Такі меблі здатні на трансформацію, тому замінюють ліжко, і ви можете створити інтер'єр, в якому залишиться набагато більше вільного простору. Якщо ви вирішили обійтися без ліжка, радимо купити диван-розкладачку в Україні, тому що подібні моделі прослужать багато років і надовго збережуть функціональність

Особливості механізму

Механізм розкладачки відрізняється високою надійністю і навіть при частому використанні зберігає стабільність і рухливість. Щоб розкласти основу, необхідно підняти вгору блок із крайнім елементом каркаса та потягнути його на себе. Потім нижня частина встановлюється на підлогу та розгортається середина, утворюючи єдиний рівний простір. Центральна частина ложа складається всередину конструкції, тому велике двомісне ліжко у складеному вигляді виглядає компактним і не займає багато місця. Рішення купити розкладачку в Україні, замінивши диваном ліжко, допоможе зберегти більшу частину кімнати вільної від меблів.

У такій моделі не передбачено скриньку для білизни, так як внутрішній простір зайнятий центральною секцією ложа. Механізм розрахований на тривалу експлуатацію, але в розкладеному вигляді в місці розподілу на секції утворюються шви, тому спати на такому ліжку незручно.

Якщо ви вирішили купити диван-розкладачку в Україні, у каталозі нашої компанії ви можете уважно вивчити такі моделі в деталях. Ми співпрацюємо з відомими виробниками меблів, тому пропонуємо якісні предмети інтер'єру за доступними цінами. При цьому наші фахівці дотримуються принципу різноманітності, збираючи до однієї колекції дивани всіх форм та типів.