kharkivmebel - інтернет-магазин якісних меблів

Харків

[email protected]
Посуд для зберігання

Сортувати:

Фільтри пошуку

Ціна
-
Результатів
0 од.

Посуд для зберігання

У практичної господині має бути достатньо запасів, щоб готувати корисну та смачну їжу. Для зберігання сирих продуктів та готової їжі використовуються спеціальні ємності, що підбираються під умови зберігання. Так, сипучі продукти краще зберігати у скляних банках із щільними кришками, які захистять від прокидання та проникнення комах. Якщо вам потрібно купити посуд для зберігання в Україні, ми допоможемо вибрати ємності з відповідного матеріалу та розповімо про особливості кожного виробу.

Який матеріал вибрати

Якщо потрібно купити посуд для зберігання в Україні, радимо почати з вибору матеріалів виготовлення:

  • Пластик. Пластикові контейнери із щільними та герметичними кришками – практичне та зручне рішення для зберігання продуктів. Виробники пропонують широкий асортимент ємностей різної форми та розмірів, тому можна знайти ідеальне рішення під будь-які продукти.

  • Скло. Для відкритого зберігання можна використовувати скляні банки із кришками. Такий посуд відрізняється незвичайним зовнішнім виглядом, добре виглядає в інтер'єрі кухні, але поводитися з ним потрібно обережно.

  • Кераміка. Якщо ви ретельно підбираєте посуд для зберігання і віддаєте перевагу стильним красивим ємностям стандартним пластиковим контейнерам, пропонуємо купити керамічні банки. Такий посуд багато в чому схожий на скляний, але контейнери з кераміки будуть непрозорими.

  • Метал. Для зберігання деяких продуктів використовують металеві ємності, які можна прибрати в ящик або залишити на очах у всіх. Найкраще придбати посуд із нержавіючої сталі, щоб не довелося вирішувати проблеми з іржею.

  • Дерево. Дерев'яні ємності для зберігання продуктів використовуються рідко, так як деревина реагує на вологість та може деформуватися за неправильних умов експлуатації.

Будь-які ємності для зберігання повинні мати щільні кришки. У сучасної господині має бути багато таких ємностей, тому що продукти потребують різних умов зберігання. Наприклад, готову їжу можна розкласти по пластикових контейнерах та прибрати в холодильник. Сипучі продукти зберігаються у глибоких банках у шафах. Для різних спецій знадобляться невеликі ємності із герметичними кришками.

У нашій компанії можна купити посуд для зберігання різного призначення в Україні. Ми зібрали в каталозі всі види ємностей, які знадобляться кожній господині. Якщо ви не знаєте, який посуд купити, звертайтесь до наших консультантів, вони допоможуть зібрати повноцінний комплект контейнерів та банок.