kharkivmebel - інтернет-магазин якісних меблів

Харків

[email protected]
Полиця для ванної кімнати

Сортувати:

Фільтри пошуку

Ціна
-
Результатів
0 од.

Зручне рішення для ванної кімнати в будь-якому стилі – це відкриті полиці для зберігання речей. Полиці у ванну зазвичай мають відкриту конструкцію, щоб ви могли будь-якої миті взяти потрібну річ. До того ж, подібні моделі візуально виглядають менше, що дуже важливо для невеликих ванних кімнат.

Як вибрати полицю у ванну

Якщо ви хочете купити полицю для ванної кімнати в Україні, виробники запропонують широкий вибір моделей у всіх стилях. Вибрати один виріб у такій різноманітності складно, тому важливо визначитися з вимогами заздалегідь. Насамперед, потрібно вирішити яку полицю краще повісити. Можна знайти невеликі відкриті полички без додаткових елементів та фурнітури. В цьому випадку краще придбати кілька коротких і неглибоких полиць, розташувавши їх один над одним або діагоналі.

Щоб не захаращувати простір, можна купити одну масивну полицю з декількома секціями, вбудованим дзеркалом та гачками. Така конструкція відрізняється великими розмірами, і краще повісити полицю прямо над раковиною або поруч із нею.

Тим, хто хоче купити полицю для ванної кімнати в Україні та правильно організувати простір, потрібно подумати про варіанти фіксації меблів. У деяких моделях гачки для монтажу полиць залишаються видимими, інші виробники пропонують полиці прихованого монтажу, де місце кріплення закривається декоративними заглушками.

Важливим критерієм вибору полиць є розміри приміщення, тому що подібні елементи не повинні заважати користуватись іншими меблями. Полиці розміщуються таким чином, щоб ви могли дотягнутися до будь-якого предмета, не вдаючись до допомоги стільця, але не натикалися на меблі під час гігієнічних процедур. Найбільшою популярністю користуються навісні моделі, які встановлюються на стіну – такі полиці займають мінімум місця та дають змогу ефективно використовувати весь вільний простір.

У нашій компанії можна купити полицю для ванної кімнати в Україні зі скла, пластику або вологостійкого МДФ. Ми допоможемо підібрати практичні предмети обстановки для вашої ванної і підкажемо, які меблі краще виглядатимуть у певному оточенні.