kharkivmebel - інтернет-магазин якісних меблів

Харків

[email protected]
П-подібні дивани

Сортувати:

Фільтри пошуку

Ціна
-
Результатів
0 од.

Купити П-подібні дивани в Харків Меблі

Меблювання вітальні завдає найбільше клопоту, тому що при виборі меблів необхідно забезпечити привабливий вигляд і функціональність приміщення. Для таких кімнат найкраще купити П-подібні дивани в Україні. Естетичний ефект забезпечується за рахунок значних габаритів меблів, які заповнюють простір кімнати. Завдяки формі меблі заповнюють кути приміщення, тому у вітальні залишається достатньо місця для відпочинку та спілкування. Функціональність меблів формується за рахунок модульної конструкції: П-подібний диван складається з самостійних сегментів, які можна по-різному компонувати один з одним. Така особливість дозволяє змінювати вигляд та призначення меблів.

В якому вигляді може бути П-подібний модульний диван?

Модулі такого дивана оснащені роликами та стопорами для фіксації, це конструктивне рішення зумовило здатність до трансформацій. Стандартна комплектація модульного П-подібного дивана передбачає кілька варіантів:

  • диван без підлокітників та дві софи;

  • основний модуль з підлокітниками нарівні зі спинкою;

  • софа-тахта зі спинкою та пуфом;

Рідше використовується компонування з двома однаковими модулями та кріслом. Вибір певного варіанту залежатиме від розмірів та призначення приміщення.

Критерії вибору

Щоб купити П-подібний диван в Україні, який повністю відповідає вашим потребам, необхідно звернути увагу на характеристики меблів:

  • матеріал наповнення – може використовуватися пінополіуретан високої щільності або пружинні блоки;

  • механізм трансформації – від цього елемента залежатиме швидкість і легкість перетворення дивана на ліжко;

  • матеріал оббивки – зовнішнє покриття може бути виконане з велюру, шкіри екошкіри та інших матеріалів.

Щоб зорієнтуватися в такому різноманітті параметрів, знадобиться допомога фахівців. Компанія «Харків Меблі» надає клієнтам всебічну підтримку, тому проблем не виникне. Також ми надаємо клієнтам великий вибір такої продукції, тому навіть найвибагливіший покупець знайде відповідний варіант. Щоб купити П-подібні дивани в Україні, заповніть форму на сайті, щоб отримати детальнішу інформацію про продукцію, зв'яжіться з менеджером по телефону. Співробітник компанії «Харків Меблі» намагатиметься зробити зручну та вигідну пропозицію.