kharkivmebel - інтернет-магазин якісних меблів

Харків

[email protected]
Седафлекс

Сортувати:

Фільтри пошуку

Ціна
-
Виробник
Довжина
Висота
Глибина
Мех. трансформації
Довжина спал. місця
Ширина спал. місця
Крісло розкладається
Диван розкладається
Матеріал корпусу
Макс навантаження
Наповнення
Результатів
11 од.

Меблі з механізмом седафлекс в інтернет-магазині "Харків Меблі"

Простий і надійний механізм седафлекс дозволить перетворити традиційний диван на повноцінне двомісне ліжко. Головна особливість такого механізму полягає у простоті використання, оскільки каркасна частина виконується з легких та міцних матеріалів. Якщо ви хочете позбутися ліжка та замінити його зручними меблями, пропонуємо купити диван седафлекс в Україні та створити сучасний інтер'єр у дусі практичного мінімалізму.

Особливості конструкції

Диван з таким механізмом відрізняється надійністю та легкістю розкладання, тому що каркасна частина виконується з легкого металевого сплаву. Щоб розкласти основу, потрібно виконати кілька простих дій. Спочатку забираються подушки з сидіння, тому що вони не використовуються в основі. Ложе ліжка складається з декількох секцій, які складаються на зразок гармошки і забираються всередину. Щоб основа була рівною, у нижній частині встановлюються каркасні напрямні, завдяки їм спати на такому ліжку зручно.

Якщо ви вирішили замінити ліжко, найкраще купити диван седафлекс в Україні, тому що в таких меблях передбачено все для спокійного сну. Каркас складається з напрямних та металевої сітки, яка утримує основу ліжка. Секції щільно примикають одна до одної, ортопедичне наповнення на підставу допоможе влаштуватися з комфортом людині будь-якої комплекції.

У нашій компанії можна купити диван седафлекс від відомих виробників за доступними цінами. Ми зібрали цікаву колекцію моделей у різних стилях, щоб наші покупці мали вибір для створення оригінального інтер'єру.