kharkivmebel - інтернет-магазин якісних меблів

Харків

[email protected]
Ліжечка-гойдалки для новонароджених

Сортувати:

Фільтри пошуку

Ціна
-
Виробник
Довжина
Ширина
Висота
Матеріал корпусу
Результатів
2 од.

Ліжка-гойдалки – це окрема категорія дитячих меблів, і саме такі моделі вважають за краще купувати більшість молодих батьків


Для того, щоб дитина спокійно заснула, її потрібно похитати, і ліжко зі спеціальним маятниковим механізмом допоможе влаштувати малюка з максимальним комфортом. Якщо ви вирішили купити ліжко-гойдалку в Україні, ми розповімо, яку модель вибрати та на які особливості звернути увагу.

Вибираємо ліжко для малюка

Ліжко-гойдалка відрізняється від стандартної моделі наявністю спеціального маятникового механізму, завдяки якому основне ложе може переміщатися обмеженою траєкторією. Для того щоб укачати дитину в такому ліжку, знадобиться лише невеликий поштовх, і основне ложе далі рухатиметься самостійно за інерцією. Якщо ви хочете спростити виконання звичайних дій та полегшити щоденний відхід до сну, пропонуємо купити ліжко-гойдалку в Україні.

Такі моделі поділяються на кілька типів:

  • Розгойдування по довгій стороні. Маятниковий механізм розташовується таким чином, що колиска переміщається по всій довжині спального місця і такий рух імітує природне похитування дитини на руках.

  • Рух поперечної стінки. Люлька переміщується з боку на бік, імітуючи рух гойдалок. У такому ліжку дитина швидко засинає та почувається комфортно.

  • Універсальні моделі. У деяких ліжках встановлюється механізм, який можна налаштувати певну траєкторію руху. Ліжка універсального типу зручні тим, що ви самі змінюєте рух люльки та можете створити ідеальні умови для спокійного сну дитини.

Ліжка з маятниковим механізмом — корисне придбання, яке спростить підготовку до сну. Вам не доведеться захитувати дитину на руках, і ви будете втомлюватися набагато менше, приділивши більше уваги малюкові. У каталозі нашої компанії представлені ліжка різного типу, тому ви можете купити ліжко-гойдалку в Україні, яке буде відповідати всім вашим вимогам. Консультанти магазину допоможуть вибрати ліжко та розкажуть про особливості кожної моделі.