kharkivmebel - інтернет-магазин якісних меблів

Харків

[email protected]
Килими

Сортувати:

Фільтри пошуку

Ціна
-
Результатів
0 од.

Килими

Щоб інтер'єр виглядав затишним, знадобляться різні предмети. До таких речей входять килими, якими прийнято прикрашати підлогу в будинку. Ворсисте полотно відмінно захищає від холоду і створює відчуття затишної домашньої обстановки, тому такі вироби залишаються популярними та затребуваними протягом багатьох років. Якщо вам потрібно купити килими в Україні, ми допоможемо вибрати такі предмети та познайомимо з останніми трендами у цій галузі.

Які килими купити для домашнього інтер'єру

Якщо ви хочете купити килими в Україні, важливо враховувати декілька критеріїв:

  • Матеріал. Традиційні килими роблять із вовни з додаванням синтетичної нитки, такі вироби мають високу вартість та елегантний дизайн. Килими із синтетичної нитки практичні в експлуатації, не бояться вологості та добре очищаються за допомогою стандартних засобів. Також зустрічаються полотна з натурального ротангового полотна, але такі циновки візуально відрізняються від матер'яних полотен.

  • Стиль оформлення. Традиційний східний стиль зберігає актуальність у наш час. Строкаті килими відмінно впишуться в класичний інтер'єр вітальні. Для дому в сучасному стилі можна придбати килим з абстрактним малюнком, який привертатиме увагу та вноситиме барвисті акценти в інтер'єр. Однотонні килими з високим ворсом хороші для дитячої або спальні, тому що м'який та щільний матеріал підійде для того, щоб сидіти прямо на підлозі.

  • Тип. Стандартні килими мають правильну геометричну форму, малюнок може розташовуватись симетрично, розходитися від центру або не мати прив'язки до форми полотна. Для вузьких приміщень більше підходять килимові доріжки, щоб не довелося складати полотно по краях і вистачило матеріалу для всієї кімнати.

Гарний килим гармонійно впишеться в будь-який інтер'єр, тому що виробники радують широким асортиментом малюнків та дизайнів. При виборі необхідно враховувати технологію виробництва, склад волокна і метод обробки краю. Якщо ви плануєте залишити килим на підлозі та не притискати полотно меблями, можна придбати виріб із високим ворсом. Для приміщень, де багато меблів, краще вибрати варіант з низьким і щільним ворсом, щоб на поверхні не залишалося вм'ятин.

У нашій компанії можна купити килими в Україні будь-якого формату та в будь-якому стилі. Ми пропонуємо широкий асортимент килимових виробів від відомих виробників та допоможемо вибрати модель, яка буде відповідати всім вашим вимогам.