kharkivmebel - інтернет-магазин якісних меблів

Харків

[email protected]
Кухонне приладдя

Сортувати:

Фільтри пошуку

Ціна
-
Результатів
0 од.

Кухонне приладдя

У приготуванні їжі важливе значення має як якісний посуд, так й інвентар. Вам знадобляться зручні ковші для супів та компотів, лопатки та половники для перемішування їжі, кухарські вилки для приготування їжі. Якщо вам потрібно купити кухонне начиння в Україні, в каталозі нашої компанії знайдеться безліч цікавих предметів, які допоможуть швидко готувати будь-які страви.

Який кухонний інвентар знадобиться

Стандартний набір кухонного приладдя виглядає так:

  • Велика неглибока ложка. При приготуванні перших та других страв найзручніше перемішувати їжу за допомогою широкої неглибокої ложки. Ви можете добре перемішати суп і спробувати бульйон на смак.

  • Глибокий ополоник. Щоб розлити суп або компот по мисках та склянках, зручніше користуватися ополоником. Розмір ковша може бути будь-яким, кожна господиня підбирає інвентар до смаку.

  • Шумівка. Так називається кругла ложка з отворами, яка потрібна, щоб виловлювати в бульйоні чи олії невеликі шматочки. Шумівку також можна використовувати для перемішування їжі під час смаження – отвори пропускають соус, але за допомогою такої лопатки можна підчепити великі шматочки.

  • Лопатка. Вузька лопатка з довгою ручкою використовується для перекладання їжі, перевертання окремих шматків під час смаження та перемішування. Залежно від того, що ви збираєтеся готувати, підбирається лопаточка певної форми.

Якщо вам потрібно купити кухонне приладдя в Україні, радимо купувати готові комплекти. У такому наборі буде все необхідне, щоб ви могли готувати будь-які страви.

Як вибрати інвентар для кухні

Вибираючи кухонне приладдя, радимо звертати особливу увагу на матеріал виготовлення. Стандартне рішення – це нержавіюча сталь, яка стійка до високих температур та не боїться контакту з вологою. Шумівку зі сталі можна використовувати для приготування різних страв, не побоюючись, що інвентар зіпсується чи деформується. До того ж нержавіюча сталь не боїться забруднень і легко відмивається.

Деякі виробники пропонують кухонний інвентар із нейлону. Приємні на дотик половники та лопатки з полімерів не бояться нагрівання, добре відмиваються та не згинаються під вагою продуктів. Дерев'яний інвентар поступово втрачає свою привабливість в очах покупців, але все ще трапляється на деяких кухнях.

У нашій компанії можна купити кухонне приладдя в Україні з різних матеріалів. У каталозі представлені найпопулярніші вироби. Широкий асортимент допоможе вам зібрати комплект корисних речей.