kharkivmebel - інтернет-магазин якісних меблів

Харків

[email protected]
Крісла-реклайнер

Сортувати:

Фільтри пошуку

Ціна
-
Виробник
Ширина
Висота
Глибина
Мех. трансформації
Матеріал корпусу
Наповнення
Результатів
1 од.

Ширина : 800

Висота : 1050

Глибина : 900

Крісло Shiraz 1R з електричним реклайнером
17 000 грн.

Купити крісло-реклайнер в інтернет-магазині "Харків Меблі"

У домашній обстановці кожному хочеться розслабитись, і найкраще для цього підійде крісло-реклайнер. Це унікальні меблі, які розроблені для того, щоб зняти напругу і дати хребту відпочити в розслабленій позі.

Особливості меблів

Відмінна риса такого крісла – наявність механізму трансформації, що дає можливість змінювати розташування окремих частин конструкції. Наприклад, ви можете підняти заднє крісло, щоб підняти ноги і розслабити м'язи. Верхня частина спинки також може приймати похилий стан, створюючи оптимальні умови для розслаблення м'язів спини та шиї. Крім механізму трансформації, меблі відрізняються якісним наповнювачем для подушок спинки, бічної частини та сидіння. Для заповнення подушок використовуються матеріали, які набувають форми тіла, і сидіння точно повторює природні вигини, створюючи підтримку для м'язів.

У конструкції використовуються різні типи приводів, тому перед тим, як купити крісло-реклайнер в Україні, пропонуємо познайомитися з усіма варіантами:

  1. Пружинний. Найпростіший механізм, який активується рухом людини – щоб відкинути спинку, необхідно сісти в крісло і надавати на задню частину своєю вагою. Одночасно з відкиданням спинки нижня частина крісла піднімається, і ви можете прийняти лежаче положення. У деяких моделях можна залишити спинку в стандартному положенні, але підняти ногу за допомогою ручного важеля.

  2. Електропривод. У моделях преміум-класу встановлюється електропривод, який застосовує механізм трансформації. Кнопки керування розміщуються на підлокітниках крісла або на пульті, можна регулювати положення окремих частин сидіння та встановлювати певний кут нахилу.

Якщо ви вирішили купити крісло-реклайнер в Україні, зверніть увагу, що подібні моделі можуть мати додаткові опції. Так, деякі моделі можуть повертатися навколо своєї осі та оснащуються масажними вставками.

Вибираємо якісні меблі

Якщо ви вирішили купити крісло-реклайнер в Україні, краще купувати у офіційних представників виробника. У цьому випадку у вас буде точна гарантія високої якості, і ви зможете підібрати модель за стилем та індивідуальними уподобаннями. У нашій компанії представлені популярні моделі подібних крісел, а грамотні консультанти допоможуть вибрати реклайнер під ваші вимоги.