kharkivmebel - інтернет-магазин якісних меблів

Харків

[email protected]
Крісла-мішки

Сортувати:

Фільтри пошуку

Ціна
-
Результатів
0 од.

Купити крісла-мішки у Харкові

Сучасна естетика житлового простору все частіше акцентується на комфорті, тому стильні дивани з жорсткими спинками виходять із моди, а їхнє місце займаються безформні крісла-мішки. Така модель м'яких меблів стала популярною кілька років тому і залишається актуальною. Якщо ви вирішили купити крісла-мішки в Україні, пропонуємо вивчити характеристики, за якими купуються такі оригінальні меблі.

Як вибрати ідеальне крісло?

Головна особливість крісла-мішка полягає у відсутності жорсткої форми, але оскільки такі меблі стали дуже популярними, тому на ринку можна знайти моделі різного вигляду. Вибирати найкраще за такими критеріями:

  • Форма. Крісло-мішок може мати форму груші, кулі чи банана. Кожен варіант має свої плюси, так що вибір моделі залежить від індивідуальних уподобань. Також можна виявити диван-мішок, який розрахований на невелику компанію, але займає набагато менше місця, ніж стандартні меблі з жорстким каркасом.

  • Розміри. Існує стандартна розмірна сітка, де найменший варіант призначений для дітей. Розмір крісла підбирається під зріст людини, який користуватиметься меблями найчастіше.

  • Матеріал виготовлення. Якщо ви хочете купити крісло-мішок в Україні, зверніть увагу на матеріал виготовлення, тому що від цього залежить довговічність. Внутрішній чохол повинен бути пошитий із міцної тканини, щоб полотно не порвалося і мішок не зіпсувався. Зовнішній чохол знімається, що полегшує догляд за меблями, для виготовлення використовуються як натуральні, так і синтетичні тканини.

Вибираючи меблі для дому, зверніть увагу не лише на зовнішній вигляд, щоб крісло прослужило багато років і не втратило своєї привабливості. Довговічність безпосередньо залежить від типу використовуваного наповнювача, який має бути екологічно безпечним, міцним та не викликати алергічних реакцій. Як наповнювач зазвичай використовуються кульки пінополістиролу, але розмір таких елементів може бути різним. Найкраще купувати меблі з кульками, розмір яких не перевищує 20 мм, але й варіанти з дрібними кульками розміром менше 5 мм у діаметрі також не підходять.

Як знайти якісні меблі?

Якщо ви вирішили купити крісло в Україні, важливо придбати якісний виріб. Виготовлення таких меблів не регламентується стандартами, чим користуються несумлінні виробники. На ринку можна зустріти безліч виробів низької якості, які швидко порвуться та втратить форму. Якщо не хочете стати жертвою шахраїв, краще купувати меблі у компанії, яка співпрацює лише з перевіреними виробниками.

Наш магазин пропонує широкий вибір оригінальних м'яких меблів за доступними цінами з гарантією високої якості. Ми уважно перевіряємо якість виробів, що з'являються в каталозі компанії, та пропонуємо нашим покупцям лише найкращу продукцію!