kharkivmebel - інтернет-магазин якісних меблів

Харків

[email protected]
Крісла-гойдалки

Сортувати:

Фільтри пошуку

Ціна
-
Виробник
Ширина
Висота
Глибина
Матеріал корпусу
Макс навантаження
Наповнення
Результатів
1 од.

Ширина : 760

Висота : 1050

Глибина : 810

Крісло-гойдалка блакитне Kupa (Туреччина)
11 420 грн.

Крісла-качалки в інтернет-магазині "Харків Меблі"

У 21 столітті стрес став постійним супутником людини, позбутися його допоможуть крісла-гойдалки. Здатність таких меблів здійснювати маятникові рухи сприяє зміцненню нервової системи та вестибулярного апарату. Купити крісла-гойдалки в Україні можна для встановлення як усередині приміщення, так і на відкритому повітрі (наприклад, на веранді чи терасі).

Єдине, що знадобиться для таких меблів, — це жорстка основа. Щоб повною мірою оцінити переваги таких виробів, необхідно визначитися з типом самого крісла та місцем покупки.

Які можна купити крісла-гойдалки в Україні?

Меблеві фабрики випускають кілька модифікацій таких крісел, які діляться конструктивно на кілька типів.

Крісла-гойдалки на полозах

Такі меблі мають спарену основу у вигляді дугоподібних полозів. Це найпростіша конструкція крісел-гойдалок, вона відрізняється значними габаритами та обмеженою вантажопідйомністю (моделі цього типу витримують навантаження від 80 до 110 кг). Щоб почати гойдатися, під час посадки потрібно відштовхнутися ногою від підлоги.

Крісла-гойдалки з маятниковим механізмом

Також називаються глайдерами, особливість у тому, що основа меблів стоїть нерухомо, маятниковий рух здійснює лише саме сидіння. Порівняно з попередньою моделлю у такого крісла є кілька переваг:

  • відсутність ривків;

  • безшумна робота;

  • не псує підлогове покриття;

  • стійкість на нерівному підлоговому покритті.

До переваг глайдерів відноситься ще й безліч налаштувань: користувач може встановити кут нахилу спинки, амплітуду хитання та інші параметри.

Пружинне крісло-гойдалка

Конструкція побудована на основі нерухомої і досить широкої основи. Над ним встановлюється масивна ніжка із потужною пружиною. Пружина забезпечує переміщення у вертикальній площині, як додаткова опція таке крісло може підтримувати обертальний рух. До особливостей таких моделей належить і висока вантажопідйомність: пружинні крісла гойдалки можуть витримувати навантаження до 150 кг.

Де купити крісла в Україні?

З вибором постачальника складнощів не буде, оскільки найпривабливіші умови пропонує компанія «Харків Меблі», у каталозі якої зібрані крісла-гойдалки всіх типів від провідних виробників. Гарантуємо покупцям великий вибір та високу якість меблів. Покупці можуть розраховувати ще й на найкращі ціни. Щоб купити крісла-гойдалки в Україні, заповніть форму на сайті, а все інше візьмуть на себе співробітники компанії «Харків Меблі».