kharkivmebel - інтернет-магазин якісних меблів

Харків

[email protected]
Корпусні меблі на замовлення в Харкові

Сортувати:

Фільтри пошуку

Ціна
-
Виробник
Матеріал корпусу
Фасад
Результатів
38 од.

Корпусні меблі на замовлення в компанії «Харків Меблі»

Корпусні меблі - невід'ємна частина обстановки будь-якого приміщення. Конструкційно такий варіант є каркасом і облицюванням. Тобто до корпусної відноситься всі меблі, за винятком м'яких. Сучасний ринок сьогодні не відчуває браку в шафах, столах, тумбах, але, якщо ви хочете оформити простір функціонально та стильно, то вам слід звернутися до виготовлення корпусних меблів на замовлення.

Переваги корпусних меблів

Що робить меблі на замовлення популярними? Унікальність, високий стиль виконання, функціональність. І цей перелік переваг корпусних меблів на індивідуальне замовлення можна продовжувати ще довго. Наша компанія пропонує послуги у створенні ексклюзивних меблевих предметів. До цього варіанта клієнти звертаються з кількох причин:

  • конфігурація приміщення нестандартна;

  • бажання облаштувати приміщення стильно;

  • можливість отримати якісні меблі з екологічно чистого матеріалу.

Саме для каркасних меблів важлива функціональність. Корпусні меблі на замовлення у Харкові від нашої організації – це продуманий стиль та зміст. І те, й інше вибирає сам замовник. Але якщо у нього виникли сумніви, він може покластися на наших менеджерів. Маючи великий досвід роботи у виготовленні корпусних меблів, майстри обов'язково поділяться своїми спостереженнями щодо наповнення шаф полицями, штангами, ящиками.

Корпусна – модульна

Багато хто впевнений, що меблі на замовлення можуть собі дозволити лише забезпечені люди. Насправді, з нашого практичного досвіду, слід зазначити, що цей варіант вибирають практичні споживачі. Корпусні меблі в модульному виконанні можуть доповнюватися іншими елементами, переставлятися відповідно до вимог функціональності, що змінилися. Більше того, клієнти можуть розставити предмети з різних приміщень.

Модульні меблі виконуються з різних елементів, які можуть доповнювати один одного або використовуватися як самостійні предмети. Наприклад, тумби, які встановлюють як антресоли на шафу, або на підлогу. Завдяки корпусним меблям можна досягти наступного:

  • збільшити функціональність приміщення;

  •  звільнити додатковий простір.

Для надійності кріплення елементів корпусних меблів використовуються спеціальні деталі.

Матеріали для меблів

Безперечним достоїнством корпусних меблів, зроблених на замовлення, є можливість самостійно вибрати матеріал. Важливим елементом конструкції є каркас, саме йому слід приділити багато уваги, оскільки він повинен витримати великі навантаження від інших елементів. Найчастіше замовники вибирають для каркасу такі матеріали:

  • цілісний масив дерева;

  • плити ДСП та МДФ.

При цьому важливо, щоб панелі були не менше 18 см, але краще товщі, аж до 40 см. Цей параметр визначається видом меблів. Як додаткові елементи, декоративної обробки використовують пластик, скло, хромовані елементи. Що вибрати, визначає сам замовник, орієнтуючись на стиль виконання корпусних меблів. Наприклад, для мінімалістського фасаду ефектно виглядає прозоре або матове скло, укладене в алюмінієву рамку.

Як замовити меблі?

Корпусні меблі на замовлення недорого - це унікальна можливість облаштувати свій будинок так, як цього бажає клієнт. Наприклад, для великого простору буде потрібно зонування. Його з успіхом можна виконати за допомогою наскрізних шаф, або прозорі двері, що мають з двох сторін. Варіантів може бути безліч, все обмежується лише фантазією наших клієнтів.

Щоб зробити замовлення, необхідно звернутися до менеджера компанії. Він прийме заявку, клієнт визначить час, коли фахівець може приїхати до виконання замірів приміщення. Далі виробництво корпусних меблів на замовлення здійснюється за наступним сценарієм:

  • розробляється проект майбутніх меблів, враховуються особливості приміщення, його площа, переваги замовника, вибираються матеріали, додаткові елементи, фурнітура;

  • компанія займається виготовленням меблів, будь-якому етапі виробництва клієнт може перевірити процес.

Велика увага приділяється підготовчому етапу. Вивіряється кожен сантиметр майбутніх корпусних меблів, позначається кількість полиць, ящиків, штанг.

Переваги нашої компанії

Якщо клієнт не має ідей для реалізації свого задуму облаштувати квартиру меблями на замовлення, то на допомогу йому фахівці пропонують каталог продукції, яка вже виконана майстрами і знайшла свого власника. Ми надає консультаційну підтримку з будь-яких питань, уважно вислуховуємо побажання замовника, відповідно до якого досягається компроміс у співвідношенні ціни та якості.

Наші клієнти можуть бути впевнені, що всі їхні вимоги будуть враховані.