kharkivmebel - інтернет-магазин якісних меблів

Харків

[email protected]
Хокей

Сортувати:

Фільтри пошуку

Ціна
-
Результатів
0 од.

Хокей

Настільний стіл для хокею здатний зацікавити як дорослих, так і дітей. Такий спортивний інвентар добре впишеться в інтер'єр будинку і допоможе організувати цікавий відпочинок для всіх членів сім'ї. Якщо ви вирішили купити хокей в Україні для дому, наші рекомендації допоможуть обрати потрібну модель столу.

Настільний хокей: що врахувати при покупці

Основний критерій при виборі – вік гравців, тому що версії для дітей та дорослих відрізняються. Якщо ви хочете купити хокей в Україні для дітей, важливо врахувати такі моменти:

  • у конструкції не повинно бути дрібних деталей, які можуть бути небезпечними для дитини;

  • розмір ігрового поля повинен бути меншим за метр, оскільки грати на стандартному полі дітям буде незручно;

  • вартість дитячого хокею може бути невисокою, і такі вироби часто роблять із пластику.

Дорослі версії відрізняються розмірами, тому що гравцям зручніше розвернутися на повну силу на полі довжиною від 1 метра. Інша важлива особливість - це якість, тому що дорослі під час гри вкладають силу в кожний рух. У настільному хокеї для дорослих всі елементи мають бути міцними та взаємозамінними, щоб ви могли без проблем відремонтувати стіл.

Вибираючи хокей для дому, слід врахувати ще одну особливість – наявність ніжок. Якщо Ви плануєте встановити стіл для хокею в кімнаті, вибирайте моделі на ніжках або на стійці. Такий виріб є повноцінною меблевою конструкцією, але його складно пересувати. Моделі без ніжок на суцільній основі мобільні, тому їх можна прибирати, коли ви награлися, і встановлювати за необхідності.

У нашій компанії можна купити хокей в Україні як для дорослих гравців, так і для дітей. Ми зібрали колекцію найцікавіших та якісних моделей ігрових столів від різних виробників. Якщо ви не знаєте, яка модель більше підійде вашій сім'ї, звертайтеся до наших консультантів, і вони допоможуть вибрати стіл відповідно до ваших вимог.