kharkivmebel - інтернет-магазин якісних меблів

Харків

[email protected]
Гарнітури модульні Кутові

Сортувати:

Фільтри пошуку

Ціна
-
Виробник
Матеріал корпусу
Фасад
Кількість шухляд
Напрямні
Результатів
1 од.

Висота стінки: 2100

Довжина стінки: 1800

Глибина стінки: 430

Висота пеналу*: 2100

Довжина пеналу*: 500

Глибина пеналу*: 380

Вітальня Бриз комплект
21 052 грн.

Кутовий модульний гарнітур функціональне рішення для невеликої квартири

У невеликій кімнаті доводиться йти на всілякі хитрощі, щоб зберегти якнайбільше вільного місця та створити цікавий інтер'єр. Якщо ви підбираєте обстановку для вітальні невеликого розміру, пропонуємо розглянути кутовий варіант конструкції. Такі меблі відрізняються тим, що встановлюються впритул до стін та займають кут кімнати, тому гарнітур виглядає компактно навіть у невеликому приміщенні. Якщо ви вирішили купити кутову вітальню в Україні, вам допоможуть наші поради та рекомендації.

Який гарнітур вибрати

Щоб правильно підібрати меблі для вітальні, необхідно визначитися з таких питань:

  • Тип меблів. Якщо ви вирішили купити кутову вітальню в Україні, вам запропонують стандартні корпусні моделі, модульні комплекти та гарнітури, виготовлені на замовлення. Корпусні меблі потребують ретельно продуманого плану вітальні, тому що пересунути таку стінку не вийде, модульні комплекти відрізняються більшою гнучкістю, оскільки складаються з окремих секцій, і блоки можуть бути розміщені в будь-якому порядку.

  • Стиль оформлення. Меблі для вітальні можуть бути оформлені в будь-якому стилі, так як сучасні дизайнери не дотримуються суворих принципів при розробці гарнітурів. Класичні комплекти відрізняються масивними формами та елегантними деталями, сучасні моделі радують акцентними відтінками та простими конструкціями.

  • Функціональність. Ще одне питання, про яке забувають багато хто, стосується функціональності меблів. У гарнітурі для вітальні обов'язково повинні бути присутні деякі елементи, але в залежності від індивідуальних вимог набір секцій часто змінюється. Наприклад, ви можете відмовитися від високої шафи пенала для зберігання білизни у вітальні та залишити лише відкриті полиці для книжки.

Кутові гарнітури – це оригінальне рішення для будь-якого інтер'єру, тому що у вас з'являється можливість задіяти кут кімнати та зберегти більше простору вільним.

У нашій компанії можна купити кутову вітальню в Україні, яка стане ідеальним доповненням для вашого будинку. Якщо ви не можете підібрати комплект самостійно, можна звернутися до консультантів нашої компанії та отримати низку персональних рекомендацій.