kharkivmebel - інтернет-магазин якісних меблів

Харків

[email protected]
Комп'ютерні крісла дерев'яні

Сортувати:

Фільтри пошуку

Ціна
-
Виробник
Ширина
Висота
Глибина
Матеріал корпусу
Макс навантаження
Наповнення
Результатів
1 од.

Ширина : 470

Висота : 770

Глибина : 650

Крісло Алекс
12 486 грн.

Комп'ютерні крісла з дерев'яною основою зустрічаються рідко, оскільки подібні моделі відносяться до меблів представницького класу


Традиційні моделі виготовляються із міцного металу, оскільки каркасна частина крісла приймає основне навантаження під час використання. Якщо замінити ці деталі на дерево, потрібно підбирати певний сорт деревини. Як правило, для виготовлення меблів використовується жорстка деревина, яка витримає будь-які навантаження та не деформується при постійному використанні. Якщо ви вирішили купити дерев'яне комп'ютерне крісло в Україні, ми розповімо, якою має бути сучасна модель.

Види та особливості

Якщо ви хочете купити дерев'яне крісло в Україні, виробники меблів порадують широким вибором різноманітних моделей у цьому стилі. Можна знайти недорогі варіанти з дерев'яною основою, які підходять для офісів, та розкішні крісла з обробкою зі шкіри для кабінетів директорів. Залежно від того, куди ви плануєте встановити таке крісло, підбирається модель із потрібними характеристиками:

  • Для офісу. Якщо ви вирішили купити дерев'яне крісло в Україні для своїх працівників, пропонуємо недорогі моделі зі штучної шкіри або текстилю. Такі варіанти рідко оснащуються механізмами регулювання, але зручна спинка та підлокітники допоможуть співробітникам влаштуватися з комфортом.

  • Для директора. У кабінет директора краще купити дорогу модель з високою спинкою та масивними підлокітниками. Таке крісло може бути оздоблено натуральною шкірою, обов'язковою умовою є наявність механізмів регулювання або ортопедична спинка.

  • Для будинку. Вибираючи крісло для дому, варто враховувати лише свої вимоги. Крісло має бути практичним та зручним, тому зверніть увагу на конструкцію спинки та наявність підлокітників. Якщо ви працюєте за комп'ютером багато годин поспіль, вам захочеться відкинутися на спинку та розслабити спину.

Крім практичності та комфорту, крісло має поєднуватися з інтер'єром. Виробники пропонують широкий вибір моделей з обробкою зі шкіри та текстилю, з дерев'яною основою та металевими елементами для міцності, а також легкі моделі із сітчастими спинками та жорстким сидінням.

У нашій компанії ви можете купити дерев'яне крісло в Україні для будь-якого інтер'єру. Ми пропонуємо моделі в різних стилях, так що підібрати зручне крісло для кабінету не важко.