kharkivmebel - інтернет-магазин якісних меблів

Харків

[email protected]
Буфети

Сортувати:

Фільтри пошуку

Ціна
-
Результатів
0 од.

Буфети для кухні

Традиційні класичні меблі знову входять у моду, тому в кухонних інтер'єрах все частіше з'являються вишукані буфети. Цей предмет обстановки на деякий час вийшов з моди, але сьогодні висока шафа з декількома зонами для зберігання посуду знову актуальна. Якщо ви вирішили купити буфет в Україні, пропонуємо придивитися до цього елементу обстановки та підібрати модель у потрібному стилі.

Особливості конструкції

Буфет – це традиційна посудна шафа, що складається з кількох секцій. Такий предмет обстановки відрізняється від стандартного пеналу:

  • нижня частина конструкції складається з глибоких полиць з дверцятами і висувних ящиків;

  • верхні рівні виконані у вигляді полиць з розпашними або розсувними дверцятами;

  • середня частина конструкції є стільницею, але зазвичай вона як полиця, а не як робоча поверхня.

Незважаючи на незвичайну конструкцію, такі меблі можуть бути виконані в будь-якому стилі. Якщо ви вирішили купити буфет в Україні, можна легко підібрати модель під навколишній інтер'єр та доповнити кухонний простір корисним предметом обстановки.

Так, для класичної кухні підійде високий буфет зі скляними вставками у дверцятах із натурального дерева. У сучасному інтер'єрі доречні моделі із пластиковими фасадами та висувними ящиками, а також дзеркальними елементами оформлення.

Якісні меблі за доступними цінами

Якщо ви хочете купити буфет в Україні, можна витратити не один день на пошуки відповідного варіанту в торговому центрі або магазинах. Наша компанія пропонує створити оригінальний інтер'єр набагато швидше та витратити на покупку меблів мінімум часу. У каталозі представлена ​​продукція різних виробників, тому ви можете підібрати меблі для свого будинку. Також ви завжди можете звернутися до консультантів магазину та отримати рекомендації щодо вибору предметів обстановки.