kharkivmebel - інтернет-магазин якісних меблів

Харків

[email protected]
Аксесуари для прання

Сортувати:

Фільтри пошуку

Ціна
-
Результатів
0 од.

Сучасні домогосподарки можуть значно спростити виконання повсякденних побутових обов'язків завдяки різноманітним приладдям. Якщо ви відповідально ставитеся до домашньої роботи, пропонуємо купити аксесуари для прання в Україні та спростити собі життя.

Які аксесуари знадобляться для прання

Прання білизни – одне з найвідповідальніших занять кожної домогосподарки. Різне приладдя допоможе вирішувати питання з пранням швидше і з меншими трудовими витратами:

  • Сушарка. У невеликій квартирі мало місця для того, щоб організувати повноцінну пральню. Зазвичай домогосподарки обходяться стандартною сушаркою на балконі та додатковими системами для сушіння у ванній. До таких систем входять різні шнури, сушарки для рушників і сучасні компактні конструкції. Повісити шнур для білизни у вузькій ванній кімнаті непрактично, так як речі довго сохнуть через високу вологість. Можна сушити більшу частину білизни на сушарці на балконі і залишити у ванній невелику конструкцію для сушіння білизни, рушників та шкарпеток. Це може бути зручна складна система, яка встановлюється між стінами або компактна система у вигляді ряду прищіпок.

  • Прищіпки. Для сушіння білизни вам знадобляться прищіпки, тому що маленькі речі можуть впасти на підлогу та забруднитись. Деякі господині вважають за краще використовувати металеві прищіпки, іншим до душі барвисті пластикові вироби або традиційні дерев'яні.

  • Кульки для прання. Щоб білизна краще випралася, можна використовувати невеликі гумові кульки. Різнокольорові кулі з пухирцями укладаються разом з білизною всередину барабана пральної машини і допоможуть відпрати найскладніші плями.

  • Мішки для білизни Деякі речі краще прати у невеликих мішках на замочках, щоб не втратити їх під час прання. Такі мішки виготовляються із синтетичного матеріалу, не заважають проникненню води та прального порошку, але не дають загубитися дрібним предметам одягу.

Якщо ви хочете купити аксесуари для прання в Україні, можна підібрати безліч різних аксесуарів. Не всі вони є обов'язковими, але завдяки таким предметам можна спростити прання і сушіння білизни.

У нашому каталозі ви можете купити аксесуари для прання в Україні різного призначення за доступною ціною. Ми пропонуємо якісну продукцію, яка прослужить багато років і спростить прання та сушіння білизни. Якщо ви не знаєте, який предмет спробувати першим, звертайтеся до наших консультантів. Вони докладно розкажуть про призначення кожного виробу та допоможуть визначитись із покупкою.