kharkivmebel - інтернет-магазин якісних меблів

Харків

[email protected]
Кікери (футбол)

Сортувати:

Фільтри пошуку

Ціна
-
Результатів
0 од.

Кікер (футбол)

Настільний футбол протягом багатьох років є однією з найулюбленіших сімейних розваг. Для такої гри знадобиться спеціальний стіл. Класичний кікер розрахований на двох гравців. Якщо ви бажаєте купити стіл для кікера в Україні, ми розповімо, на що звернути увагу.

Як вибрати стіл для настільного футболу

Відмінна особливість столу для кікера в тому, що конструкція є повноцінним ігровим простором. По краях від ігрового поля розташовані ручки, які потрібно крутити для переміщення кульки, і принцип гри не відрізняється від класичного футболу. У цю гру можуть грати як дорослі, так і діти, тож виробники пропонують широкий асортимент столів усіх розмірів.

Основними критеріями покупки стануть такі характеристики:

  • Габарити. Якщо ви хочете купити стіл для кікера в Україні, але у вашій квартирі мало місця, не турбуйтеся. Можна придбати компактну модель з невеликими опорами та встановлювати її на стіл для початку гри. Якщо ви готові виділити під ігровий простір частину кімнати, виробники таких меблів пропонують повноцінні моделі столів з високими опорами та великим ігровим простором. До речі, стандартна висота столу для настільного футболу для дорослої людини становить щонайменше 88 см.

  • Характеристики ігрового поля. У деяких моделях в кутах і по краях борту може бути невеликий підйом. Це робиться для того, щоб кулька не закочувалася в кути поля і ніщо не заважало грати. Існують моделі з ідеально рівною основою, і на такому столі можна продемонструвати чудову гру.

  • Функціональні особливості. Якщо ви вирішили придбати стіл для кікера, можна вибрати модель зі складною конструкцією. Такі столи розкладаються безпосередньо перед грою і можуть складатися, коли партія закінчена. Хорошим вибором стануть столи з регулювальними болтами на опорах, які допоможуть встановити меблі на будь-якій поверхні.

Якісний стіл для кікера може бути виготовлений із пластику або дерева, так як подібні меблі часто пересуваються. Кожен виробник намагається урізноманітнити свою продукцію, тому зверніть увагу на дизайн та якість фарбування фігурок футболістів. Знайти хороший стіл для кікера просто, але краще звертатися до меблевих магазинів, які співпрацюють з різними виробниками та можуть запропонувати широкий вибір.

У нашій компанії ви можете купити стіл для кікеру в Україні, який буде відповідати всім вашим вимогам. Ми пропонуємо широкий асортимент столів для настільних ігор та допоможемо вибрати модель, яка сподобається всім членам сім'ї.