kharkivmebel - інтернет-магазин якісних меблів

Харків

[email protected]
Витяжки

Сортувати:

Фільтри пошуку

Ціна
-
Результатів
0 од.

Купити витяжки в інтернет-магазині "Харків Меблі"

Під час приготування їжі на кухні часто утворюється дим від згорілої олії, що осідає на стінах, стелі та меблях. Крім диму, кухня страждає від виділення пари, найдрібніших бризок жиру. Щоб мінімізувати негативний вплив, встановлюється витяжка – спеціальний пристрій, який сприяє більш ефективній циркуляції та очищенню повітря. Вона необхідна людям, які регулярно готують їжу у великих обсягах на газових плитах, тому що від них збитки кухні більші, ніж від електроплит. Також витяжки будуть потрібні в тому випадку, якщо на кухні встановлений гарнітур з ПВХ-фасадами: такі меблі найгірше переносить негативні фактори приготування їжі. Крім видалення жиру, диму та пари, пристрій забезпечує локальне підсвічування варильної поверхні.

Різновиди витяжок

Для захисту предметів інтер'єру потрібно правильно вибрати пристрій примусової вентиляції. Зробити це непросто, тому що витяжки бувають кількох типів:

  • плоскі;

  • купольні;

  • вбудовані.

Перший тип немає виходу у вентиляцію, очищення повітря відбувається автономно з допомогою вбудованих фільтрів. Купольні моделі працюють за іншим принципом: вони пов'язані з системою вентиляції за допомогою повітроводу, по ньому з приміщення видаляються дим, пара та чадний газ. Останній тип витяжки – оптимальне рішення для тих, хто не хоче пошкодити інтер'єр кухні. Їхня особливість у тому, що повітропровід захований за фасадами кухонних шафок.

При покупці витяжки слід враховувати не тільки тип пристрою, а й характеристики – насамперед потужність вентилятора. Він повинен забезпечувати прокачування не менше 900 кубометрів повітря на годину. При покупці потрібно враховувати ще й типи, також кількість фільтрів.

"Харків Меблі" задовольнить потреби всіх клієнтів

У нашій компанії можна купити витяжки всіх перерахованих вище типів. Якщо ви вагаєтеся у виборі, менеджери допоможуть підібрати оптимальну модель з урахуванням особливостей експлуатації. Незалежно від зробленого вибору, можете бути впевнені у високій якості обладнання, тому що ми реалізуємо сертифіковану продукцію від провідних брендів. Наші фахівці виконають оперативну доставку замовлення та професійне встановлення обладнання. Таким чином, клієнт отримує комплексну послугу, яка заощаджує час та гроші. Щоб замовити витяжку, заповніть форму на сайті або зв'яжіться з нашими менеджерами за телефоном.