kharkivmebel - інтернет-магазин якісних меблів

Харків

[email protected]
Світло та електротовари

Сортувати:

Фільтри пошуку

Ціна
-
Результатів
0 од.

Світло та електротовари

Важливий елемент інтер'єру – освітлення, тому на останніх етапах оформлення кожному господареві доводиться вибирати світильники та лампи. Джерела світла підбираються в залежності від розмірів приміщення, його призначення та стилістичних особливостей. Так, в одній кімнаті можна встановити велику лампу на стелі та ряд настінних світильників для освітлення невеликої зони. Якщо вам потрібно купити світло та електротовари в Україні, радимо уважно вибирати такі вироби. Світильники повинні бути естетично привабливими, якісними та підкреслювати особливості інтер'єру.

Як вибрати освітлення для дому

В інтер'єрі джерелами освітлення можуть бути різні види світильників:

  • Люстра. Стандартним та основним джерелом світла у будь-якому приміщенні є люстра, яка встановлюється на стелю. Розміри світильника повинні відповідати розмірам приміщення та гармонійно виглядати в інтер'єрі. На люстрі може бути різна кількість лампочок, які прямують у різні боки і висвітлюють весь простір навколо.

  • Настінні світильники. У великій кімнаті вам знадобляться настінні світильники, які висвітлюватимуть невеликий простір поруч із собою. Світильники можуть мати кілька джерел світла, різну конструкцію та стиль оформлення. Як правило, настінне світло використовується для зонування простору та інтенсивного освітлення невеликої ділянки у кімнаті.

  • Вбудоване світло. У деяких випадках практичним рішенням стане встановлення вбудованих світильників, що відрізняються спрямованим світловим потоком. Наприклад, у темному передпокої світла від стельової люстри може бути недостатньо, тому в меблевий гарнітур вбудовується додаткове освітлення.

Світло – важливий елемент інтер'єру, тому рекомендуємо продумати розміщення та тип освітлювальних приладів заздалегідь. Якщо вам потрібно купити світло та електротовари в Україні, доведеться активно використовувати уяву, тому що виробники постійно розширюють модельний ряд виробів. Стиль світильників повинен співпадати з оформленням навколишнього оточення. Розташовуватись вони повинні таким чином, щоб ви могли акцентувати увагу на певних зонах.

Крім естетичної привабливості, критеріями вибору світильників є якість і спосіб або тип елементів, що підключаються. Стельові люстри та частина настінних світильників підключаються безпосередньо до мережі живлення, тому установку краще довірити досвідченим майстрам. Настільні лампи та деякі світильники на стіну отримують живлення від стандартної розетки, тому для підключення достатньо встромити розетку в мережу.

У нашій компанії можна купити світло та електротовари в Україні від відомих виробників. Ми пропонуємо світильники різного типу, тому ви легко можете підібрати стильне рішення для свого будинку.