kharkivmebel - інтернет-магазин якісних меблів

Харків

[email protected]
Столи сервірувальні

Сортувати:

Фільтри пошуку

Ціна
-
Результатів
0 од.

Сервірувальний або фуршетний стіл

– це меблі на коліщатках, які використовуються для подачі напоїв та закусок. Фуршетний столик також може використовуватися як журнальний або кавовий. Відмінна риса моделі полягає в багаторівневій конструкції: стільниці розміщуються одна над одною, збільшуючи корисну площу. Це зроблено для того, щоб вмістилося більше предметів. Сервірувальний столик часто використовується для подачі закусок та напоїв гостям, тому присутність додаткового рівня стала корисним рішенням.

Особливості конструкції

Сервірувальні столи мають кілька цікавих особливостей:

  • багаторівнева конструкція – висота рідко перевищує 50 см, тому збільшення робочого простору стільниці розташовуються у кілька рядів;

  • колеса на ніжках – столик має бути мобільним, тому на ніжках є невеликі коліщатка;

  • борти на стільниці – щоб під час переміщення посуд не падав зі столиків, по краях є невисокі борти;

  • зручна ручка для переміщення.

Фуршетні столики роблять із різних матеріалів, і різноманітність модельних рішень дивує покупців. Якщо ви віддаєте перевагу класичному стилю в інтер'єрі, рекомендуємо купити дерев'яні вироби. Невеликі столики виготовляються із цінних порід деревини, тому традиційний предмет обстановки добре виглядає у строгому інтер'єрі. Моделі на металевому каркасі зі скляними стільницями також відносять до класичного модельного ряду.

Як підібрати стіл під обстановку

Якщо ви вирішили придбати фуршетний столик, врахуйте особливості оточення та вибирайте моделі, які гармоніюють з інтер'єром. Багато хто побоюється перейти грань і уникає покупки таких предметів, але прості поради допоможуть відчути себе справжнім художником.

Найпростіший спосіб підібрати столик під оточення – дотримуватись загальної гами. Якщо у вас є гарнітур, вибирайте модель, яка точно повторюватиме колірне оформлення інтер'єру. Так, під меблі з дерева краще придбати столик з аналогічного матеріалу, колір якого співпадатиме з іншими елементами обстановки.

В інтер'єрі, де багато скла, добре виглядає класична модель з витонченим витим каркасом із кованого металу. Стільниці для такого столу роблять зі скла, тому навіть великий столик сервіровки не виглядає масивним і громіздким.

Підібрати столик для дому можна в каталозі нашої компанії. Ми пропонуємо широкий асортимент меблів в різних стилях, тому ви знайдете відповідний варіант.