kharkivmebel - інтернет-магазин якісних меблів

Харків

[email protected]
Спальні лофт

Сортувати:

Фільтри пошуку

38098 - 38098 грн.
Ціна
-
Виробник
Матеріал корпусу
Фасад
Розмір спального місця
Результатів
1 од.

Ширина ліжка*: 950

Довжина ліжка*: 2200

Довжина шафи*: 2100

Висота шафи*: 1600

Глибина шафи*: 680

Ширина тумби*: 500

Висота тумби*: 450

Довжина комода*: 800

Лофт спальня
38 699 грн.

Спальні лофт у Харкові

Стиль лофт в інтер'єрі вважається найпопулярнішим напрямком, і все більше покупців віддають перевагу меблям у такому сучасному оздобленні. Якщо ви вирішили оформити спальню в практичному та лаконічному стилі, найкраще купити спальню лофт в Україні та використати готові рішення для створення оригінального оточення.

Особливості підбору меблів для стилю лофт

Спальні гарнітури в стилі лофт мають кілька рис, які можна вигідно використовувати для створення цікавих композицій. Так, для стилю лофт характерні правильні геометричні форми, стримана палітра і відсутність зайвого декору. Ви легко зможете зрозуміти, що перед вами меблі в такому стилі, так як для лофт характерна строгість і мінімалізм.

Не варто думати, що такі меблі виглядають нудно, адже дизайнери використовують інші елементи для створення індивідуального образу кожної моделі. Якщо ви вирішили купити спальню лофт в Україні, зверніть увагу, що кожен гарнітур такого типу має кілька унікальних рис. Наприклад, для обробки можуть використовуватися складні деталі фурнітури з металу. Інший спосіб зробити лаконічні меблі цікавими – це розробка складних конструкцій. Так, каркасна частина ліжка може бути виготовлена ​​з металевих напрямних, які виглядають контрастно поруч із дерев'яним ложем та узголів'ям із текстильною обробкою.

Ще одна особливість стилю – це симетричність конструкції, тому спальні гарнітури у такому стилі краще купувати для великих та просторих приміщень. Деякі дизайнери використовують контрастні кольори для створення певних візуальних ефектів. Так, темні вставки на фасадах комода у поєднанні з світлішою каркасною рамкою акцентують увагу на передній панелі, і такі моделі не виглядають масивно навіть при значних габаритах.

Якщо ви хочете купити спальню лофт в Україні, в каталозі нашої компанії на вас чекає широкий асортимент меблів в такому стилі. Ми зібрали в одному магазині найпопулярніші моделі від різних виробників та пропонуємо вам використовувати сучасні рішення для створення практичного та стильного інтер'єру.