kharkivmebel - інтернет-магазин якісних меблів

Харків

[email protected]
Штори для ванної кімнати

Сортувати:

Фільтри пошуку

Ціна
-
Результатів
0 од.

Штора для ванної кімнати виконує кілька функцій: захисту підлоги від води та комфорт відокремленого простору. Такий текстиль має бути якісним, поєднуватися з оточенням та бути зручним у використанні. Як правило, штора підвішується на зручних кільцях або петлях на штанзі, тому ви можете легко відсунути її убік. Якщо ви бажаєте купити штору для ванної кімнати в Україні, виробники запропонують широкий асортимент такої продукції. Розібратися у цьому різноманітті та зробити правильний вибір допоможуть рекомендації наших експертів.

Якою має бути штора для ванної

Головне призначення штори для ванної – захист від бризок води, щоб вам не довелося забиратися після прийому душу. Щоб не дати краплям потрапити на підлогу поруч із ванною, штора має бути довгою та закривати ванну практично до підлоги. При цьому матеріал зазвичай підбирається з-поміж вологостійких тканин, які не вбирають воду. В іншому випадку штора стане важкою після прийняття душу і може зірватися з петель.

Якщо ви вирішили купити штору для ванної кімнати в Україні, вам запропонують варіанти з натуральних тканин та полімерів. У першому випадку використовується натуральна бавовна, але полотно обробляється водовідштовхувальним просоченням і не вбирає вологу. Синтетичні матеріали також мають цю властивість, швидко сохнуть і радують різноманітністю кольорів. Особливої ​​різниці між якісним синтетичним полотном та натуральним виробом немає, але полімерні полотна можуть прослужити довше.

Дизайн штори підбирається залежно від оточення, обов'язковим правилом є непрозорість полотна. Під час прийняття душу вам захочеться трохи усамітнення, його можна створити, засунувши щільне полотно.

У нашій компанії можна купити штору для ванної кімнати в Україні, яка стане чудовим доповненням до інтер'єру. Ми зібрали в каталозі колекцію штор з різних матеріалів та пропонуємо якісні вироби від відомих виробників. Якщо ви не знаєте, яку штору краще придбати, можна порадитись з нашими консультантами та отримати персональні рекомендації.