kharkivmebel - інтернет-магазин якісних меблів

Харків

[email protected]
Ліжка розкладні

Сортувати:

Фільтри пошуку

Ціна
-
Виробник
Довжина
Ширина
Висота
Матеріал корпусу
Матеріал узголів'я
Розмір спального місця
Результатів
2 од.

Ширина : 790

Висота : 600

Довжина: 2020

Індіана J_024A Ліжко розсувне JLOZ 80/160 без матраца та подушок
8 080 грн.

Ширина : 790

Висота : 600

Довжина: 2020

Ліжко розсувне Індіана JLOZ80 160 з матрацем та подушками
23 930 грн.

Сучасний інтер'єр створюється виходячи з принципів лаконічності та функціональності, тому меблі з підйомними механізмами користуються особливою популярністю. Якщо стандартні меблеві конструкції не розміщуються у вашій квартирі, пропонуємо придбати практичні елементи обстановки у сучасному стилі. Наприклад, ви можете купити розкладні ліжка в Україні, які легко розмістяться навіть у невеликому приміщенні.

Переваги сучасних меблів

Якщо ви вирішили купити розкладне ліжко в Україні, виробники таких меблів запропонують кілька цікавих рішень:

  • Ліжко-розкладачка. Традиційний варіант меблів, який легко зустріти у будь-якому будинку. Таке ліжко має металеву основу та розкладний механізм, тому при необхідності можна швидко розкласти ложе та зручно влаштуватися на ніч.

  • Ліжко у шафі. Сучасний варіант практичних меблів, який чудово підходить для квартир-студій. Відмінна риса таких моделей полягає в тому, що основне ложе розміщується в шафі, розкладний механізм дає можливість швидко опустити основу для сну та прибрати його вранці.

  • Ліжко-подіум. Досить складна конструкція, яка зазвичай виготовляється на замовлення. Таке ліжко розміщується в невеликій ніші в підлозі і висувається у випадку, коли ви збираєтесь використовувати його за прямим призначенням.

Складні конструкції не мають великого попиту, тому що подібні ліжка проектуються під індивідуальні особливості приміщення. Більшість покупців шукають прості розкладачки або компактні ліжка з повноцінним дерев'яним каркасом, які можна використовувати як додаткове спальне місце.

Відмінний вибір сучасних меблів

Якщо ви хочете купити розкладне ліжко в Україні, в каталозі нашої компанії на вас чекає широкий вибір моделей такого типу. Ми зібрали відмінний асортимент ліжок із розкладним механізмом, у якому кожен покупець підбере оптимальне рішення для своїх цілей. Ми співпрацюємо з відомими меблевими фабриками, тому гарантуємо високу якість кожного виробу та ретельно перевіряємо меблі перед відправкою клієнтам.

Ви можете погортати каталог самостійно та вибрати модель потрібного типу або звернутися до консультантів компанії, які зроблять добірку меблів з урахуванням ваших вимог.