kharkivmebel - інтернет-магазин якісних меблів

Харків

[email protected]
Розкладачки

Сортувати:

Фільтри пошуку

Ціна
-
Результатів
0 од.

На дачі немає місця для традиційних масивних меблів, і практично у кожного власника заміської ділянки є зручна розкладачка

Складне ліжко відмінно підійде, щоб розмістити на ньому гостей або переночувати на відкритій веранді. Якщо ви все ще впевнені, що виспатися на розкладачку неможливо, настав час познайомитися з сучасними варіантами таких меблів.

Які бувають розкладачки

Якщо ви хочете купити розкладачку в Україні, зверніть увагу на різні модифікації:

  • Класичний. У такої розкладачки каркасна частина виготовлена ​​з металу, невеликі пружини натягують щільне полотно спального ложа, і вся конструкція складається кілька разів. Моделі нагадують стандартні розкладачки і мають такі ж недоліки - немає зручного матраца, пружини з часом провисають. Таке ліжко протипоказане людям із хворою спиною.

  • Розкладачки на сітках або пружинах. Покращений варіант традиційної розкладачки, в якій спальне ложе виконане у вигляді сталевої сітки. Завдяки цьому рішенню меблі прослужать довше, і на ній зручніше спати. Металева сітка не провисає, оцинкована основа не боїться контакту з водою чи вологістю.

  • Моделі на ламелі. Цей варіант розкладачки найзручніший для сну, тому що створюється ефект повноцінного ліжка завдяки дерев'яним ламелям. Гнуті пластини з дерева амортизують при вазі тіла та створюють підтримку під час сну. На цьому ліжку можна виспатися, у вас не болітиме спина, а правильно підібраний матрац допоможе провести ніч з максимальним комфортом.

Якщо ви хочете купити розкладачку в Україні, виробники запропонують широкий асортимент моделей різного вигляду. Можна вибрати недорогий традиційний варіант або оновлену модель із ламелями, щоб відпочивати з комфортом щоночі.

Основними критеріями при виборі розкладачки є розміри, додаткові елементи для комфортного сну та комплектація. Існують невеликі моделі для дітей та широкі розкладачки, розраховані на кількох людей. Якщо ви віддаєте перевагу сну на товстому матраці, рекомендуємо купити модель з упорами по краях ложа.

У нашій компанії можна купити розкладачку в Україні, яка стане чудовою покупкою для заміського будинку. Такі меблі ніколи не будуть зайвими, але вибирати мобільні вироби слід уважно і довіряти лише відомим виробникам.