kharkivmebel - інтернет-магазин якісних меблів

Харків

[email protected]
Посудомиючі машини

Сортувати:

Фільтри пошуку

Ціна
-
Результатів
0 од.

Ще зовсім недавно посудомийні машини вважалися розкішшю, але тепер така побутова техніка зустрічається у будинках та квартирах набагато частіше. Свій внесок у популяризацію зробила і компанія «Харків Меблі», яка пропонує купити посудомийні машини різних типів на найвигідніших умовах.

Переваги посудомийних машин

Зростання попиту на техніку стало можливим завдяки наступним факторам:

  • економія часу та сил - миття посуду виконується в автоматичному режимі без участі людини;

  • економія коштів - така техніка витрачає набагато менше води, ніж при ручному миття посуду;

  • висока якість – обладнання може виконати дезінфекцію посуду за рахунок ополіскування окропом;

  • автономність - нагрівання води проводиться безпосередньо в посудомийній машині.

Техніка просто необхідна алергікам, які не переносять контакту з миючими засобами і стане незамінним помічником у будинках з маленькими дітьми.

Різновиди виробів

При виборі слід звернути увагу на спосіб встановлення: посудомийні машини можуть бути вбудованими, окремими або настільними. Перший варіант стане чудовим доповненням кухонного гарнітура, техніка буде повністю прихована за його фасадом. Такі моделі дорожчі за окремі посудомийки, які можна встановити в будь-якому вільному місці. У настільних моделей теж є свої плюси: це мобільна та недорога техніка, яка стане незамінним помічником для невеликої родини (через обмежену місткість настільні посудомийки не впораються з великими обсягами посуду).

Залежно від рівня енергоспоживання побутова техніка ділиться на кілька класів – A, B, C. Посудомийні машини A-класу вважаються найбільш енергоефективними і мають максимальну продуктивність. До відмітних ознак відноситься також спосіб управління: механічне управління вважається надійнішим, зате електронне забезпечує максимальну зручність при виборі режимів роботи. При установці посудомийної машини в багатоквартирних будинках необхідно переконатися, що техніка оснащена функцією захисту від протікання.

Де замовити посудомийну машину?

Якщо ви купуєте техніку в компанії «Харків Меблі», розбиратися в технічних деталях немає жодної потреби: наші співробітники підберуть оптимальну модель з урахуванням місця встановлення та особливостей використання. Крім допомоги у виборі продукції, ми пропонуємо оперативну доставку та професійну установку. Для оформлення замовлення заповніть форму на сайті або зв'яжіться з менеджером за телефоном.