kharkivmebel - інтернет-магазин якісних меблів

Харків

[email protected]
Підлогові вішалки

Сортувати:

Фільтри пошуку

Ціна
-
Виробник
Довжина
Висота
Глибина
Матеріал корпусу
Кількість дверей
Тип установки
Напрямні
Результатів
4 од.

Висота : 2070

Глибина : 380

Довжина: 1000

Передпокій Вернісаж
5 139 грн.

Висота : 2050

Глибина : 530

Довжина: 530

Вішалка 12 Ferrumon
1 920 грн.

Висота : 2050

Глибина : 530

Довжина: 530

Вішалка 11 Ferrumon
1 920 грн.

Висота : 1800

Глибина : 380

Довжина: 800

Вішалка Треліс 10 Ferrumon
3 600 грн.

Традиційні підвісні вішалки – відмінне рішення для будь-якого інтер'єру, так як подібні предмети займають мало місця та практичні у використанні

Виробники таких меблів пропонують широкий асортимент вішалок з різних матеріалів, так що знайти оригінальне рішення не важко. У нашій компанії ви можете купити підлогову вішалку в Україні, яка допоможе внести остаточні штрихи в інтер'єр і завершити композицію.

Переваги і недоліки

Особливість підлогових вішалок полягає в тому, що такі вироби є конструкції з однією або декількома стійками. Гачки або полички розміщуються у верхній частині стійки, нижня частина виготовляється таким чином, щоб вішалки стійко стояли на будь-якій поверхні. Переваги таких моделей:

  • Мобільність. Підлогові вішалки не потрібно встановлювати, так як конструкція не вимагає закріплення. Вішалку можна без зусиль пересувати кімнатою, крутити навколо своєї осі або переміщати без особливих зусиль.

  • Практичність зберігання. Подібні моделі відрізняються високим розташуванням гачків, тому вішалку можна використовувати для зберігання довгих речей і вони не пам'ятаються. У деяких моделях передбачено ряд гачків посередині стійки, тому ви можете повісити не лише довге пальто, а й сумки.

  • Компактність. Підлогові вішалки у вигляді стійки розраховані на зберігання великої кількості речей будь-якої довжини, але завдяки конструкції виріб займає мінімум місця. Вгорі вішалки можна зберігати головні убори, додаткові гачки, розташовані в нижній частині, відмінно підходять для розвішування сумок. При цьому навіть заповнена вішалка займає менше місця, ніж традиційна панель з полицями та гачками.

Якщо вирішили купити підлогову вішалку в Україні, варто визначитися з матеріалом такого виробу і стилем оформлення. Оскільки підлогові стійки розраховані на зберігання великої кількості речей, основна частина виготовляється з міцного та зносостійкого матеріалу. Традиційно подібні предмети інтер'єру роблять із металу, так як металеві конструкції практичні в експлуатації та добре виглядають у будь-якому оточенні.

У нашій компанії можна купити підлогову вішалку в Україні за вигідною ціною і використовувати незадіяний простір в кімнаті з користю. У каталозі представлені популярні моделі від різних виробників, тому ви легко зможете підібрати вішалку в певному стилі для свого інтер'єру.