kharkivmebel - інтернет-магазин якісних меблів

Харків

[email protected]
Набори для ванної

Сортувати:

Фільтри пошуку

Ціна
-
Результатів
0 од.

Для створення затишного інтер'єру у ванній кімнаті обов'язково знадобиться

витончений набір аксесуарів поруч із раковиною

У такий комплект входить невелике приладдя, призначене для зберігання предметів для вмивання. Всі елементи набору виготовлені з однакового матеріалу, але мають різну форму та призначення. Вибирати такі невеликі аксесуари непросто, оскільки предмети обстановки повинні поєднуватися з оточенням, залишаючись практичними у використанні.

Що входить до набору

Якщо ви хочете купити набір для ванної кімнати в Україні, зверніть увагу на наповнення такого комплекту. Зазвичай набір складається з високої склянки для зубних щіток, диспенсера для рідкого мила та мильниці. Наповнення може бути різним залежно від переваг, тому що деякі вважають за краще використовувати рідке мило замість стандартних шматочків, і мильниця їм ні до чого. Іншим покупцям важлива наявність у наборі двох однакових склянок для роздільного зберігання зубних щіток.

Деякі виробники пропонують розширені комплекти, які входять високі вази для декорування інтер'єру та скриньки для паперових рушників. Такий набір виглядає елегантно, але займає багато місця, оскільки включає від 3 до 6 предметів. Якщо ви вирішили купити набір для ванної кімнати в Україні, що складається з великої кількості предметів, важливо знайти місце для зберігання всіх елементів. Частину предметів можна розставити навколо раковини, інші встановлюються на поличках поряд.

Як вибрати набір для ванної кімнати

Головне правило вибору такого набору – зовнішній вигляд та стилістика оформлення. Залежно від оточення підбираються предмети обстановки, які підкреслюватимуть загальний дизайн та створюватимуть яскраві акценти. Так, у монохромному інтер'єрі краще виглядають барвисті аксесуари, підібрані в контрастній палітрі. Якщо ви вирішили залишити вибір на лаконічному наборі у стриманому дизайні, підбирайте відтінок аксесуарів під колір раковини чи плитки.

У нашій компанії можна купити набір для ванної в Україні будь-якої стилістики. Ми пропонуємо металеві набори у сучасному стилі, традиційні комплекти з кераміки з візерунком на поверхні та авторські гарнітури з незвичайним декором.