kharkivmebel - інтернет-магазин якісних меблів

Харків

[email protected]
Мультиігрові столи

Сортувати:

Фільтри пошуку

Ціна
-
Результатів
0 од.

Мультиігрові столи

Відмінним подарунком для усієї сім'ї стане мультиігровий стіл. Стандартна мультифункціональна модель призначена для гри у футбол, теніс, хокей та більярд. Такий комплект підійде великій сім'ї, де у кожної дитини чи дорослої є свої захоплення. Ігровий стіл-трансформер також стане чудовим подарунком тим, хто проводить галасливі вечірки та часто приймає у себе гостей. Якщо ви вирішили купити мультиігровий стіл в Україні, ми розповімо, яку модель краще придбати і в чому переваги різних варіантів.

Які бувають мультиігрові столи

Столи-трансформери відрізняються від традиційних тим, що призначені для різних ігор і за необхідності можна змінити ігровий простір. Наприклад, більшість мультиігрових столів включають все необхідне для гри у футбол, хокей, теніс чи більярд. Щоб відтворити простір певної гри, частина поля може зніматися. Так, при грі в теніс ви прибираєте верхню частину з бортиками та встановлюєте перекладину-сітку по центру. Якщо ви плануєте зіграти в більярд, то на полі встановлюються бортики з лузами. Для гри у футбол чи хокей на борти кріпиться додатковий блок зі штангами.

Якщо ви хочете купити мультиігровий стіл в Україні, основними критеріями покупки стануть наступні характеристики:

  • Кількість ігрових поверхонь. Деякі виробники пропонують варіанти, розраховані більш ніж на 13 ігор. Стандартний набір, який користується найбільшою популярністю – лише 4 гри.

  • Функціональність та комплектація. Вибирайте моделі, де є все необхідне для кожної запропонованої гри. Наприклад, у комплекті має бути все для більярду, якщо стіл розрахований на цю гру.

  • Матеріали виробництва. Пластикові столи недорогі, але й прослужать менше. Краще віддати перевагу моделям з металу та дерева, у яких всі елементи максимально міцні.

  • Колір та дизайн. Питання зовнішнього вигляду індивідуальне, тому що хтось віддає перевагу класичним кольорам, інші не проти новаторських ідей.

Вибираючи мультиігровий стіл, не варто заощаджувати. Краще віддати перевагу моделям від відомих виробників. Такий набір прослужить довго і з установкою додаткового ігрового простору не виникне проблем.

У нашій компанії ви можете купити мультиігровий стіл в Україні, який сподобається всім членам сім'ї та вашим друзям. Ми пропонуємо якісні набори від відомих виробників та допоможемо підібрати модель під ваші вимоги.